Debaty Erasmus+

Zobacz debaty organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Debaty

 • Jakość mobilności

  Jakość mobilności

  Nad tym, jak podnosić jakość wymian studenckich oraz zachęcać studentów do wyjazdów w celach edukacyjnych zastanawiali się uczelniani i wydziałowi koordynatorzy programu Erasmus+. Debata z ich udziałem odbyła się 27 listopada br. Program Erasmus+ każdego roku umożliwia wyjazd do zagranicznej uczelni ok. 200 tysiącom europejskich studentów, którzy podnoszą swoje kompetencje oraz uczą się, jak funkcjonować Czytaj dalej »
 • Debata „jEsTeM aktywny zawodowo i społecznie”

  Debata „jEsTeM aktywny zawodowo i społecznie”

  Efektywna komunikacja, otwartość na uczenie się i rozwój, znajomość języków obcych, doświadczenie zawodowe i społeczne zdobywane w wieku młodzieńczym – to zdaniem uczestników Ogólnopolskiego Forum Młodzieży „jEsTeM aktywny zawodowo i społecznie” najważniejsze kompetencje, jakie powinni posiadać zatrudniani do pracy absolwenci. Podczas forum, które odbyło się 5 maja br. w Gdańsku, ponad czterysta młodych osób spotkało Czytaj dalej »
 • Studia poza Polską? Korzyści przeważają!

  Studia poza Polską? Korzyści przeważają!

  Studia poza Polską? Korzyści przeważają! Wciąż są w Polsce uczelnie lub wydziały, których studenci wyjeżdżający na zagraniczne studia borykają się z problemami. Członkowie Erasmus Student Network nie mają jednak wątpliwości, że wysiłek są opłaca. Debata na temat korzyści i wyzwań, jakie wiążą się z mobilnością edukacyjną oferowaną studentom w programie Erasmus+ odbyła się w listopadzie 2014 r. – w Dniu Czytaj dalej »
Pokaż wszystkie »

Zespół komunikacji

e-mail: media@erasmusplus.org.pl

Małgorzata Piekarska
tel. +48 22 46 31 173
e-mail: mpiekarska@frse.org.pl

Iwona Łoboda
tel. +48 22 46 31 179
e-mail: iloboda@frse.org.pl