Dzień Informacyjny Programu Erasmus+ w Poznaniu

Dziękujemy za uczestnictwo w Dniu Informacyjnym Programu Erasmus+. Wydarzenie odbyło się w dniach 18-19 marca 2016 r. podczas 20. Targów Edukacyjnych w Poznaniu.

Spotkanie w Poznaniu było doskonałą okazją, żeby dowiedzieć się, jak funkcjonuje program Erasmus+ w ramach sektorów: Edukacja szkolna, Kształcenie i szkolenia zawodowe, Szkolnictwo wyższe, Edukacja dorosłych, Młodzież oraz Projekty centralne i Sport.

To była również możliwość rozwiązania problemów, podzielenia się wątpliwościami z ekspertami Narodowej Agencji, okazja do znalezienia inspiracji do realizacji nowych projektów.

MATERIAŁY POKONFERENCYJNE

Prezentacje

Wszystkie prezentacje, które zostały wyświetlone podczas dnia informacyjnego, zostały przygotowane przez ekspertów FRSE i stanowią źródło cennych informacji na temat wszystkich sektorów Erasmus+.
Osoby, które chcą pogłębić lub utrwalić swoją wiedzę na temat programu zachęcamy do zapoznania się z poniższymi materiałami:

ORGANIZATORZY TARGÓW

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁ DZIEŃ INFORMACYJNY W WARSZAWIE

Erasmus+ Feedback - zgłoś swoje uwagi

Jeżeli w serwisie nie znalazłeś informacji, których szukałeś, napisz do nas. Twoja opinia pomoże nam poprawić jakość funkcjonowania serwisu Erasmusplus.org.pl.

Dziękujemy!

Rate your favorite idea!

No Feedback yet, be the first one to submit your idea!
Feedback