Czternaście paneli warsztatowych, eksperci Narodowej Agencji, możliwość konsultacji indywidualnych, punkty informacyjne programów wspierających, warsztaty eTwinningu – to wszystko czekało na wszystkich zainteresowanych programem Erasmus+.

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+ odbył się 19 stycznia (wtorek) w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego w Warszawie. Spotkanie na PGE Narodowym w Warszawie było nie tylko doskonałą okazja, żeby dowiedzieć się jak funkcjonuje program Erasmus+. Była to również możliwość rozwiązania problemów, podzielenia się wątpliwościami z ekspertami Narodowej Agencji, okazja do znalezienia inspiracji do realizacji nowych projektów.

Nowy rok wnioskowania zaczęliśmy już 21 stycznia, kiedy upłynął pierwszy termin składania wniosków w dziedzinie sportu. Terminy dla pozostałych sektorów programu Erasmus+ można sprawdzić tu.

 

REPORTAŻ z Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego Programu Erasmus+ 2016

PROGRAM

Pobierz program wydarzenia w pliku PDF

MATERIAŁY POKONFERENCYJNE

PREZENTACJE

Wszystkie prezentacje, które zostały wyświetlone podczas paneli odbywających się w ramach dnia informacyjnego, zostały przygotowane przez ekspertów FRSE i stanowią źródło cennych informacji na temat wszystkich sektorów Erasmus+.
Osoby, które chcą pogłębić lub utrwalić swoją wiedzę na temat programu zachęcamy do zapoznania się z poniższymi materiałami:

GALERIA ZDJĘĆ

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia.

REPORTAŻ

Podczas dnia informacyjnego zrealizowaliśmy krótki reportaż filmowy. Oddaje on charakter spotkania oraz prezentuje sylwetki wybranych osób, które planują podjąć własne działania edukacyjne w ramach programu Erasmus+.

Materiał zostanie opublikowany na początku lutego br.

PATRONATY

Patronaty honorowe

Patronaty medialne

POPRZEDNIE EDYCJE

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć poprzednich dwóch edycji Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego programu Erasmus+:

button_1ae ____ button_2ae