Czternaście paneli warsztatowych, eksperci Narodowej Agencji, możliwość konsultacji indywidualnych, punkty informacyjne programów wspierających, warsztaty eTwinningu – to wszystko czekało na wszystkich zainteresowanych programem Erasmus+.

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+ odbył się 19 stycznia (wtorek) w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego w Warszawie. Spotkanie na PGE Narodowym w Warszawie było nie tylko doskonałą okazja, żeby dowiedzieć się jak funkcjonuje program Erasmus+. Była to również możliwość rozwiązania problemów, podzielenia się wątpliwościami z ekspertami Narodowej Agencji, okazja do znalezienia inspiracji do realizacji nowych projektów.

Nowy rok wnioskowania zaczęliśmy już 21 stycznia, kiedy upłynął pierwszy termin składania wniosków w dziedzinie sportu. Terminy dla pozostałych sektorów programu Erasmus+ można sprawdzić tu.

 

REPORTAŻ z Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego Programu Erasmus+ 2016

PROGRAM

Pobierz program wydarzenia w pliku PDF

MATERIAŁY POKONFERENCYJNE

PREZENTACJE

Wszystkie prezentacje, które zostały wyświetlone podczas paneli odbywających się w ramach dnia informacyjnego, zostały przygotowane przez ekspertów FRSE i stanowią źródło cennych informacji na temat wszystkich sektorów Erasmus+.
Osoby, które chcą pogłębić lub utrwalić swoją wiedzę na temat programu zachęcamy do zapoznania się z poniższymi materiałami:

GALERIA ZDJĘĆ

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia.

REPORTAŻ

Podczas dnia informacyjnego zrealizowaliśmy krótki reportaż filmowy. Oddaje on charakter spotkania oraz prezentuje sylwetki wybranych osób, które planują podjąć własne działania edukacyjne w ramach programu Erasmus+.

Materiał zostanie opublikowany na początku lutego br.

PATRONATY

Patronaty honorowe

Patronaty medialne

POPRZEDNIE EDYCJE

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć poprzednich dwóch edycji Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego programu Erasmus+:

button_1ae ____ button_2ae

Erasmus+ Feedback - zgłoś swoje uwagi

Jeżeli w serwisie nie znalazłeś informacji, których szukałeś, napisz do nas. Twoja opinia pomoże nam poprawić jakość funkcjonowania serwisu Erasmusplus.org.pl.

Dziękujemy!

Rate your favorite idea!

No Feedback yet, be the first one to submit your idea!
Feedback