19Lis2015

Badanie Elektronicznej Platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie EPALE

Minął już ponad rok od uruchomienia EPALE – Elektronicznej Platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie. Z tej okazji gorąco zachęcamy do udziału w badaniu prowadzonym przez FRSE, dotyczącym użyteczności i funkcjonalności platformy. Zebrane opinie pozwolą jak najlepiej dostosować narzędzie do potrzeb polskiego użytkownika i będą miały wpływ na jego dalszy rozwój.

Badanie jest prowadzone za pomocą krótkiej ankiety skierowanej zarówno do zarejestrowanych użytkowników platformy EPALE, jak i osób, które jeszcze z niej nie korzystały. Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 10 minut. Tych z Państwa, którzy jeszcze nie znają platformy EPALE zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z platformą, zarejestrowania się i skorzystania z jej możliwości.

EPALE to pierwsza ogólnoeuropejska wielojęzyczna platforma internetowa skierowana do specjalistów w obszarze uczenia się dorosłych, m.in. szkoleniowców, nauczycieli, bibliotekarzy, decydentów, badaczy, andragogów oraz pracowników/wolontariuszy organizacji pozarządowych z obszaru edukacji dorosłych. Szczegółowe informacje na temat platformy znajdują się pod poniższym linkiem.

Kategorie