19Lis2015

Badanie Elektronicznej Platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie EPALE

Minął już ponad rok od uruchomienia EPALE – Elektronicznej Platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie. Z tej okazji gorąco zachęcamy do udziału w badaniu prowadzonym przez FRSE, dotyczącym użyteczności i funkcjonalności platformy. Zebrane opinie pozwolą jak najlepiej dostosować narzędzie do potrzeb polskiego użytkownika i będą miały wpływ na jego dalszy rozwój.

Badanie jest prowadzone za pomocą krótkiej ankiety skierowanej zarówno do zarejestrowanych użytkowników platformy EPALE, jak i osób, które jeszcze z niej nie korzystały. Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 10 minut. Tych z Państwa, którzy jeszcze nie znają platformy EPALE zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z platformą, zarejestrowania się i skorzystania z jej możliwości.

EPALE to pierwsza ogólnoeuropejska wielojęzyczna platforma internetowa skierowana do specjalistów w obszarze uczenia się dorosłych, m.in. szkoleniowców, nauczycieli, bibliotekarzy, decydentów, badaczy, andragogów oraz pracowników/wolontariuszy organizacji pozarządowych z obszaru edukacji dorosłych. Szczegółowe informacje na temat platformy znajdują się pod poniższym linkiem.

Kategorie

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowej Agencji Programu Erasmus+.

Prosimy o kierowanie korespondencji, która dotrze do Warszawy po 16 czerwca, na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Do 16 czerwca dotychczasowy adres korespondencyjny pozostaje aktualny.

Prosimy o oszacowanie czasu potrzebnego do dostarczenia przesyłek i wysyłkę na odpowiedni adres zgodnie z powyższymi informacjami.

You have Successfully Subscribed!