19Lis2015

Badanie Elektronicznej Platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie EPALE

Minął już ponad rok od uruchomienia EPALE – Elektronicznej Platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie. Z tej okazji gorąco zachęcamy do udziału w badaniu prowadzonym przez FRSE, dotyczącym użyteczności i funkcjonalności platformy. Zebrane opinie pozwolą jak najlepiej dostosować narzędzie do potrzeb polskiego użytkownika i będą miały wpływ na jego dalszy rozwój.

Badanie jest prowadzone za pomocą krótkiej ankiety skierowanej zarówno do zarejestrowanych użytkowników platformy EPALE, jak i osób, które jeszcze z niej nie korzystały. Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 10 minut. Tych z Państwa, którzy jeszcze nie znają platformy EPALE zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z platformą, zarejestrowania się i skorzystania z jej możliwości.

EPALE to pierwsza ogólnoeuropejska wielojęzyczna platforma internetowa skierowana do specjalistów w obszarze uczenia się dorosłych, m.in. szkoleniowców, nauczycieli, bibliotekarzy, decydentów, badaczy, andragogów oraz pracowników/wolontariuszy organizacji pozarządowych z obszaru edukacji dorosłych. Szczegółowe informacje na temat platformy znajdują się pod poniższym linkiem.

Kategorie

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowej Agencji Programu Erasmus+.

Nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!