21Cze2016

Dokument Europass-Mobilność dla beneficjentów programu Erasmus+

Termin spotkania: 21 czerwca 2016 r.
Rodzaj spotkania:
webinarium
Erasmus+ Edukacja dorosłych

Krajowe Centrum Europass rusza z projektem webinariów skierowanym do wszystkich zainteresowanych wypełnianiem i posiadaniem dokumentów Europass-Mobilność. Uczestnicząc w webinarium można dowiedzieć się m. in.  kto może otrzymać dokument, jakie są warunki jego otrzymania, jakie są korzyści jego posiadania oraz jak prawidłowo go przygotować.

Europass-Mobilność jest jednym z pięciu dokumentów wchodzących w skład Portfolio Europass, które z założenia mają pomóc lepiej zaprezentować się na rynku pracy i edukacji. Jest to dokument przeznaczony przede wszystkim dla osób, które w atrakcyjny sposób chcą przedstawić  kwalifikacje i umiejętności, zdobyte podczas nauki, praktyk, szkoleń czy staży zagranicznych. Dokument jest bezpłatny, rekomendowany przez Komisję Europejską oraz dostępny w większości języków UE. Ponadto jest szczególnie zalecany dla uczestników mobilności realizowanych w ramach wspólnotowych programów edukacyjnych, tj. Erasmus+. Za jego prawidłowe wypełnienie odpowiada instytucja wysyłająca, która ustala jego treść w porozumieniu z parterem zagranicznym. Dodatkowo Krajowe Centrum Europass w Polsce zatwierdza dokumenty Europass-Mobilność w przypadku pozytywnej weryfikacji i tym samym gwarantuje ich odpowiednią jakość.

Nadchodzące webinaria:

Kategorie

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowej Agencji Programu Erasmus+.

Prosimy o kierowanie korespondencji, która dotrze do Warszawy po 16 czerwca, na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Do 16 czerwca dotychczasowy adres korespondencyjny pozostaje aktualny.

Prosimy o oszacowanie czasu potrzebnego do dostarczenia przesyłek i wysyłkę na odpowiedni adres zgodnie z powyższymi informacjami.

You have Successfully Subscribed!