Formularze wniosków – archiwum 2014

Poniżej znajdują się archiwalne formularze wniosków obowiązujące w programie Erasmus+ w ramach konkursu wniosków w roku 2014.

Jak złożyć wniosek

Informacje o składaniu wniosków w roku 2014 znajdują się w zakładce „Jak złożyć wniosek” oraz w przewodniku do formularzy wniosków eForm na rok 2014 (wersja w j. polskim oraz w j. angielskim) opracowanym przez Komisję Europejską dla wszystkich akcji zdecentralizowanych w programie Erasmus+.

Formularze wniosków

Akcja 1. Mobilność edukacyjna (ang. KA1: Learning Mobility of Individuals)


Projekty

Akredytacje

Z przykrością informujemy, że Zaproszenie do składania wniosków dotyczących akredytacji w sektorze Kształcenia i Szkolenia Zawodowego w roku 2014 zostało anulowane przez Komisję Europejską. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Jednocześnie informujemy, że nowe Zaproszenie do składania wniosków o Kartę Jakości w obszarze kształcenia i szkolenia zawodowego zostanie opublikowane do końca 2014 roku.


Akcja 2. Współpraca na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk (ang. KA2: Cooperation for Innovation and the Exchange of Good Practices)


Projekty

Projekty

Projekty

Projekty

Projekty


Akcja 3. Wsparcie reform w edukacji (ang. KA3: Support for Policy Reform)

Kalkulator odległości

W celu określenia kosztów podróży w projektach realizowanych w ramach programu Erasmus+, wszelkie odległości dotyczące podróży muszą zostać obliczone z wykorzystaniem kalkulatora on-line dostępnego pod poniższym linkiem:

Na podstawie odległości obliczonej w kilometrach, należy wybrać odpowiedni przedział odległości we wniosku eForm (nie dotyczy eForm sektora „Szkolnictwo wyższe: Mobilność studentów i pracowników szkół wyższych”).

Oświadczenie prywatności

Prosimy o zapoznanie się z założeniami dotyczącymi ochrony prywatności w projektach składanych w ramach Programu Erasmus+ (dane przechowywane i przetwarzane w systemach informatycznych Komisji Europejskiej oraz formularzach elektronicznych):