Twórz, działaj, włącz się to hasło tegorocznych obchodów Europejskiego Tygodnia Młodzieży. ETM organizowany jest w Polsce z inicjatywy Komisji Europejskiej po raz ósmy.

Tegoroczna edycja w związku z 30-leciem programu Erasmus będzie okazją do szerzenia wiedzy o programie Erasmus+, a także do wysłuchania pomysłów młodych ludzi dotyczących kształtowania przyszłych kierunków polityki młodzieżowej UE.

Polskie obchody ETM skupią się na tematyce zmian technologiczno-cyfrowych. Postępujący rozwój cyfrowego społeczeństwa wymaga innych niż dotychczas narzędzi wspierających zaangażowanie, a jednocześnie nadal istotne są w nim wartości takie jak solidarność, zaangażowanie społeczne, międzykulturowość.

Weź udział w debacie Europejskiego Tygodnia Młodzieży!

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji w związku z obchodami Europejskiego Tygodnia Młodzieży zaprasza młodych do udziału w debacie Cyfryzacja otwiera przed nami granice wyobraźni – współczesne formy zaangażowania młodych w społeczeństwie obywatelskim. Wydarzenie odbędzie się 9 maja 2017 r. o godzinie 14:00 w sali wystawowej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego przy ulicy Dobrej 56/66 w Warszawie.

Po debacie o godz. 16: 30 wszystkich uczestników zapraszamy na koncert zespołu Lilly Hates Roses.

Tegoroczne wydarzenia mające miejsce podczas Europejskiego Tygodnia Młodzieży
będą koncentrować się na trzech kluczowych zagadnieniach:

  • solidarność młodych ludzi
    i Europejski Korpus Solidarności

  • możliwości programu Erasmus+
    (w związku z 30-leciem programu Erasmus+)

  • udział młodzieży w kształtowaniu
    polityki młodzieżowej

Aktualności

Pokaż wszystkie »

Kontakt

Weronika Walasek-Jordan
Zespół Promocji i Komunikacji
tel. 22 46 31 171
e-mail: wwalasek@frse.org.pl

Patroni medialni

Do wydarzenia pozostało...

2017/05/09 14:00:00