01Lip2015

„Europa dla Aktywnych” – nowy numer już dostępny

Europejski Tydzień Młodzieży, prawo głosu 16-latków oraz zdefiniowanie profesji pracowników młodzieżowych to tylko niektóre tematy poruszone w najnowszym numerze „Europy dla Aktywnych”. Czasopismo jest już dostępne na stronie www.eurodesk.pl.

Głównym tematem najnowszego numeru kwartalnika „Europy dla Aktywnych” są obchody Europejskiego Tygodnia Młodzieży. Czytelnicy znajdą w tym numerze nie tylko relację z debaty „jEsTeM aktywny zawodowo i społecznie”, która odbyła się 5 maja w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, ale także informacje na temat wydarzeń odbywających się w ramach ETM w całej Polsce.

Ponadto w najnowszym numerze kwartalnika prezentujemy dwie odmienne opinie na temat uzyskania prawa głosów przez 16-latków, promujemy 10-lecie programu eTwinning oraz poruszamy kwestię pracowników młodzieżowych, których profesja w wielu europejskich krajach wciąż nie została zdefiniowana.

Ostatni numer „Europy dla Aktywnych” to także reportaże opisujące cele, działania i rezultaty najciekawszych projektów edukacyjnych dofinansowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Zachęcamy do lektury!

Pobierz numer Europy dla aktwnych

Kategorie

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowej Agencji Programu Erasmus+.

Nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!