01Lip2015

„Europa dla Aktywnych” – nowy numer już dostępny

Europejski Tydzień Młodzieży, prawo głosu 16-latków oraz zdefiniowanie profesji pracowników młodzieżowych to tylko niektóre tematy poruszone w najnowszym numerze „Europy dla Aktywnych”. Czasopismo jest już dostępne na stronie www.eurodesk.pl.

Głównym tematem najnowszego numeru kwartalnika „Europy dla Aktywnych” są obchody Europejskiego Tygodnia Młodzieży. Czytelnicy znajdą w tym numerze nie tylko relację z debaty „jEsTeM aktywny zawodowo i społecznie”, która odbyła się 5 maja w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, ale także informacje na temat wydarzeń odbywających się w ramach ETM w całej Polsce.

Ponadto w najnowszym numerze kwartalnika prezentujemy dwie odmienne opinie na temat uzyskania prawa głosów przez 16-latków, promujemy 10-lecie programu eTwinning oraz poruszamy kwestię pracowników młodzieżowych, których profesja w wielu europejskich krajach wciąż nie została zdefiniowana.

Ostatni numer „Europy dla Aktywnych” to także reportaże opisujące cele, działania i rezultaty najciekawszych projektów edukacyjnych dofinansowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Zachęcamy do lektury!

Pobierz numer Europy dla aktwnych

Kategorie