05Maj2015

Europejski Tydzień Młodzieży – weź udział w debacie!

Rodzaj spotkania: Ogólnopolskie Forum Młodzieży
Termin spotkania: 5 maja 2015 r.
Miejsce: Gdańsk
Erasmus+ Młodzież

Debata w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży „jEsTeM aktywny – zawodowo i społecznie” w Gdańsku to doskonała sytuacja by poznać opinie polityków, ekspertów, przedsiębiorców, reprezentantów młodzieży.

Podczas Ogólnopolskiego Forum Młodzieży „jEsTeM aktywny, które odbędzie się 5 maja br. w gdańskiej Filharmonii Bałtyckiej, będziemy dyskutować z politykami, ekspertami z zakresu rynku pracy, osobami mającymi doświadczenia w dziedzinie realizacji projektów społecznych i aktywizacji młodzieży oraz przedstawicielami świata biznesu.

W spotkaniu będzie uczestniczyć ok. 400 młodych osób. Głównymi tematami debaty będą m.in. sytuacja młodzieży na rynku pracy; aktywne uczestnictwo w życiu społeczności lokalnej oraz zwiększanie widoczności działań młodzieżowych.

Dyskusji towarzyszyć będą spotkania informacyjne nt. programu Erasmus+ oraz targi dobrych praktyk, podczas których zostaną prezentowane m.in. projekty realizowane w ramach edukacji szkolnej, zawodowej i pozaformalnej.

Chcesz wymienić się opiniami i doświadczeniem z innymi osobami? Chcesz przybliżyć sobie  opinie ekspertów i zapoznać się z dobrymi praktykami realizowanych projektów młodzieżowych?

Weź udział w forum! Wystarczy wypełnić elektroniczną ankietę i przesłać zgłoszenie. Formularz będzie aktywny do 24.04.15 r. do północy.

Do udziału w wydarzeniu zachęcamy szczególnie mieszkańców województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i okolic.

Koordynacją Europejskiego Tygodnia Młodzieży w Polsce zajmuje się Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus+ wraz ze Stowarzyszeniem Morena w Gdańsku.

Program

Kategorie