28Lis2015

Jestem, więc zmieniam – nowy program aktywizujący młodzież

Stowarzyszenie Youth Human Impact realizuje projekt o nazwie Jestem, więc zmieniam, finansowany ze środków programu Erasmus+. Ma on na celu promowanie aktywności młodych ludzi w życiu społeczeństwa demokratycznego.

O tym czego dotyczy projekt i dlaczego jest ważny przeczytać można na stronie internetowej portalu Dla Maturzysty.

Przeczytaj artykuł

Coraz więcej młodych ludzi w Polsce przestaje interesować się polityką. Jak donosi ostatni sondaż CBOS, uczniowie ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych aż w 72 proc. nie potrafią sprecyzować swoich poglądów politycznych. W większości krytycznie postrzegają oni działanie polskiego systemu demokracji (70 proc.).

Właśnie z tego powodu Stowarzyszenie Youth Human Impact organizuje projekt o nazwie Jestem, więc zmieniam finansowany ze środków programu Erasmus+. Ma on na celu promowanie aktywności młodych ludzi w życiu społeczeństwa demokratycznego. Projekt „Jestem, więc zmieniam” umożliwi młodym ludziom podjęcie rozmów oraz dialogu z politykami oraz pracownikami ministerstw, z którymi bezpośrednia rozmowa w innych okolicznościach byłaby mało prawdopodobna.

Kategorie

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowej Agencji Programu Erasmus+.

Prosimy o kierowanie korespondencji, która dotrze do Warszawy po 16 czerwca, na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Do 16 czerwca dotychczasowy adres korespondencyjny pozostaje aktualny.

Prosimy o oszacowanie czasu potrzebnego do dostarczenia przesyłek i wysyłkę na odpowiedni adres zgodnie z powyższymi informacjami.

You have Successfully Subscribed!