11Kwi2014

Karta Erasmusa dla Szkolnictwa Wyższego – nowy konkurs wniosków

Ogłoszono warunki konkursu dla uczelni o przyznanie Karty Erasmusa dla Szkolnictwa Wyższego (Erasmus Charter for Higher Education, ECHE) na lata 2015-2020. Karta uprawnia do ubiegania się o fundusze na działania, które uczelnia może realizować w programie Erasmus+ (np. wyjazdy stypendialne studentów i pracowników, udział w projektach typu „Partnerstwa strategiczne”, udział w projektach centralnych).

Termin składania wniosków upływa 22 maja 2014 r. do godz. 12:00.  
Przewiduje się, że wyniki oceny zostaną ogłoszone w październiku 2014 r.

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami konkursu oraz prezentacyjną wersją wniosku, aby zdążyć zgromadzić wymagane dane i informacje. Wniosek należy złożyć w formie formularza elektronicznego (eForm) do Komisji Europejskiej.

Informacje ogólne, przewodnik dla wnioskodawców, techniczne instrukcje wypełniania wniosku, wersja prezentacyjna wniosku

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu informacyjnym przygotowującym do złożenia wniosku o Kartę ECHE prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres he@erasmusplus.org.pl w terminie do 30 kwietnia br.

Kategorie

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowej Agencji Programu Erasmus+.

Prosimy o kierowanie korespondencji, która dotrze do Warszawy po 16 czerwca, na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Do 16 czerwca dotychczasowy adres korespondencyjny pozostaje aktualny.

Prosimy o oszacowanie czasu potrzebnego do dostarczenia przesyłek i wysyłkę na odpowiedni adres zgodnie z powyższymi informacjami.

You have Successfully Subscribed!