22Maj2014

Podziel się przykładami dobrych praktyk w sektorze młodzieży

Jeśli pracujesz z młodzieżą lub organizujesz działania w obszarze edukacji pozaformalnej, możesz zgłosić swój wkład do dwóch publikacji online przygotowywanych przez Komisję Europejską i Radę Europy.

Pierwsza z nich to zbiór historii o tym, jak praca z młodzieżą i edukacja pozaformalna miała wpływ na czyjeś życie. Druga to zbiór dobrych praktyk i narzędzi w pracy z młodzieżą i edukacji pozaformalnej dostępny dla wszystkich zainteresowanych. Celem obu publikacji jest promocja wartości jakie niesie edukacja pozaformalna, zwiększenie jej rozpoznawalności, uznawalności i widoczności, czyli – w wielkim skrócie – wsparcie pracy z młodzieżą.

Zainteresowane osoby, młodzi ludzie i pracownicy młodzieżowi, mogą zgłosić swój wkład w obie publikacje. W tym celu należy uzupełnić przygotowane przez KE ujednolicone formularze, które należy przesłać najpóźniej do 15 czerwca br.

Szczegółowe informacje, linki do formularzy oraz dalsze informacje znajdują się na stronie internetowej Youth Partnership.

Kategorie

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowej Agencji Programu Erasmus+.

Prosimy o kierowanie korespondencji, która dotrze do Warszawy po 16 czerwca, na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Do 16 czerwca dotychczasowy adres korespondencyjny pozostaje aktualny.

Prosimy o oszacowanie czasu potrzebnego do dostarczenia przesyłek i wysyłkę na odpowiedni adres zgodnie z powyższymi informacjami.

You have Successfully Subscribed!