07Kwi2016

Konferencja informacyjna dot. Karty jakości mobilności w obszarze kształcenia i szkolenia zawodowego

Rodzaj spotkania: konferencja
Termin spotkania: 7 kwietnia 2016 r.
Miejsce: Warszawa
Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe

Serdecznie zapraszamy zainteresowane instytucje działające w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego na konferencję informacyjną dotyczącą Karty jakości mobilności w obszarze kształcenia i szkolenia zawodowego.

Spotkanie odbędzie się 7 kwietnia 2016 r. w Warszawie w godzinach od 10:00 do 14:45 w Novotel Centrum Warszawa na ulicy Marszałkowskiej.

Spotkanie skierowane jest tylko do uprawnionych instytucji działających w obszarze kształcenia i szkolenia zawodowego, które posiadają doświadczenie w realizacji projektów mobilności o dobrej jakości i spełniają minimalne wymagania, określone w Zaproszeniu do składania wniosków. Instytucje, które otrzymają Kartę jakości mobilności w obszarze kształcenia i szkolenia zawodowego, czyli tzw. akredytację, będą mogły w kolejnych konkursach wniosków na projekty mobilności w obszarze kształcenia i szkolenia zawodowego aplikować w uproszczonej procedurze. Karta jakości ważna będzie przez cały okres obowiązywania programu Erasmus +.

Rejestracja

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o dokonanie rejestracji do 29 marca 2016 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Zapisy odbywają się wyłącznie drogą elektroniczną. Liczba miejsc jest ograniczona.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny. Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu na miejsce spotkania.

Dalsze informacje na temat konferencji zostaną wysłane po zakończeniu rejestracji, tj. 30 marca 2016 r. na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail.

Miejsce

Novotel Centrum Warszawa, ul. Marszałkowska 94/98, Warszawa

Kontakt

Alicja Pietrzak
alicja.pietrzak@frse.org.pl,
tel. 22 46 31 287

 

Program konferencji

Pobierz

Kategorie