23Wrz2015

Konkurs pocztówkowy Time to Move

Masz od 13 do 30 lat? Stwórz pocztówkę, która w ciekawy sposób przedstawi twoje miasto lub kraj i weź udział w konkursie Eurodesku. Do wygrania 22-dniowy bilet kolejowy InterRail!

Pocztówkę można wykonać dowolną techniką. Może to być zwykłe zdjęcie z podpisem (np. „pozdrowienia z Warszawy”), ale także rysunek, kolaż, projekt graficzny itp. Zasada jest jedna – im bardziej kreatywnie, tym lepiej!

Prace należy przesyłać za pomocą strony Time to Move lub wrzucać na profil Eurodesku na Facebooku do 4 października 2015 r.

Internauci będą mogli „lajkować” najciekawsze prace na stronie konkursu. Następnie Eurodesk wybierze dwie najlepsze spośród 20 pocztówek, które uzyskały największą liczbę „lajków”. Zwycięzcy otrzymają 22-dniowe bilety kolejowe InterRail, dzięki którym będą mieli szansę wybrać się w podróż po Europie.

Konkurs jest organizowany przez Eurodesk w ramach europejskiej kampanii „Time to Move”, która odbędzie się między 21 września a 4 października 2015 r. (w Polsce między 28 września a 4 października). Celem przedsięwzięcia jest rozpowszechnianie wśród młodych ludzi wiedzy o zagranicznych ofertach edukacyjnych oraz o przydatnych źródłach informacji na ten temat. Sponsorem konkursu jest InterRail.

Więcej informacji na stronie timetomove.info.

Kategorie

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowej Agencji Programu Erasmus+.

Nowy adres w dokumentach rejestrowych KRS to:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!