Edukacja szkolna

22 463 10 40 se@erasmusplus.org.pl
DYREKTOR PROGRAMU
► Aleksandra Ścibich-KopiecDyrektor Programu Erasmus+ Edukacja szkolna
ZASTĘPCA DYREKTORA PROGRAMU
► Alicja Pietrzak 22 46 31 287 alicja.pietrzak@frse.org.pl
BIURO ZARZĄDU
► Wioleta Lewandowska

Akcja 1 „Mobilność kadry” (SE-KA 1)

KOORDYNATOR
► Iwona Morawicz 22 46 31 207 imorawicz@frse.org.pl
ZESPÓŁ
► Marta Wasek 22 46 31 222 mwasek@frse.org.pl
► Lechosław Szafranek 22 46 31 284 lszafranek@frse.org.pl
► Dorota Wojciechowska 22 46 31 216 dwojciechowska@frse.org.pl
► Grzegorz Żółcik 22 46 31 202 gzolcik@frse.org.pl

Akcja 2 „Partnerstwa strategiczne” (SE-KA 2)

P.O KOORDYNATORA
► Anna Kowalczyk 22 46 31 289 akowalczyk@frse.org.pl
ZESPÓŁ
► Agnieszka Fijałkowska 22 46 31 210 afijalkowska@frse.org.pl
► Beata Karwowska 22 46 31 211 bkarwowska@frse.org.pl
► Katarzyna Kobylińska 22 46 31 534 kkobylinska@frse.org.pl
► Anna Mozer-Margol 22 46 31 532 amozer@frse.org.pl
► Monika Pawlikowska 22 46 31 535 mpawlikowska@frse.org.pl
► Weronika Przybysz 22 46 31 205 wprzybysz@frse.org.pl
► Łukasz Sopyła 22 46 31 476 lsopyla@frse.org.pl
► Joanna Srebrzyńska 22 46 31 208 jsrebrzynska@frse.org.pl
► Zofia Ślęzakowska 22 46 31 109 zslezakowska@frse.org.pl
► Iwona Turkiewicz 22 46 31 533 iturkiewicz@frse.org.pl
► Edyta Wirkowska 22 46 31 204 ewirkowska@frse.org.pl
Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowej Agencji Programu Erasmus+.

Nowy adres w dokumentach rejestrowych KRS to:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!