Newsletter

Ostatnie wydanie newslettera


Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją w przeglądarce.
Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.piątek, 8 lipca 2016 r. (42)
Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.
AKTUALNOŚCI

. Wielka Brytania nadal uczestniczy w programie Erasmus+

W dniu ogłoszenia wyników referendum przeprowadzonego w Wielkiej Brytanii Komisja Europejska poinformowała, że proces wychodzenia z UE potrwa dwa lata. Obecnie na Wyspach nadal obowiązuje unijne prawo. Nie zmieniają się również warunki unijnych programów edukacyjnych, w tym programu Erasmus+.

Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.

. Ukraina i Polska rozpoczynają projekt wymiany młodzieży

Do 5 sierpnia br. można składać wnioski o dofinansowanie polsko-ukraińskich projektów młodzieżowych. Na dofinansowanie projektów Ministerstwo Edukacji Narodowej przeznaczyło w 2016 r. 3,8 mln zł.

Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.

. Ruszyła rekrutacja na Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

Ponad 350 młodych osób z 42 państw Europy spotka się podczas XI Forum Ekonomicznego Młodych Liderów, aby debatować z wybitnymi przedstawicielami życia politycznego, społecznego i biznesowego oraz kreować idee dotyczące przyszłości Starego Kontynentu.

Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.

. EuroPeers Polska – dołącz do krajowej sieci!

Chciał(a)byś podzielić się doświadczeniami z udziału w projektach młodzieżowych z innymi młodymi ludźmi w Polsce i Europie? Masz ochotę wziąć udział w ciekawych wydarzeniach i inicjatywach? Jeśli tak – ta propozycja jest dla ciebie!

Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.

. Weź udział w ankiecie na temat funkcjonalności strony internetowej programu Erasmus+
Pragniemy stale i intensywnie udoskonalać serwis internetowy www.erasmusplus.org.pl. W związku z tym prosimy o udzielenie odpowiedzi na kilkanaście pytań. Wszystkie opinie są dla nas bardzo ważne, a dzięki nim możemy na bieżąco udoskonalać naszą stronę i dostosowywać jej zawartość do oczekiwań użytkowników. Czytaj dalej »

. Nowy numer czasopisma "Języki Obce w Szkole"
Wakacyjny numer czasopisma zawiera teksty z zakresu ćwiczenia sprawności ustnego wypowiadania się oraz konstruowania wypowiedzi pisemnych. Wśród artykułów znajduje się m.in. tekst o roli Europejskiego Portfolio Językowego oraz Portfolio Europass w ocenianiu kształtującym, który pokazuje, w jaki sposób wykorzystywać te dokumenty n.p. do potwierdzania nabycia nowych kompetencji w danym języku obcym w czasie nauki pozaformalnej. Czytaj dalej »

. Nabór na stanowiska szefów katedr w Europejskim Instytucie Uniwersyteckim we Florencji
Trwa nabór na stanowiska szefów katedr: socjologii oraz nauk społecznych i politycznych w Europejskim Instytucie Uniwersyteckim we Florencji. Zainteresowani pracownicy naukowi mogą aplikować do 20 lipca. Czytaj dalej »

. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dot. kwestii technicznych Online Linguistic Support (OLS)
Informacje o korzystaniu z systemu Online Linguistic Support dla beneficjentów posiadających licencje na Testy językowe i Kursy online dla uczestników projektów zostały właśnie opublikowane przez Komisję Europejską w dokumencie Technical Q&A for beneficiaries. Beneficjenci dowiedzą się m.in: jak przypisywać licencje w systemie online uczestnikom, jak uzyskać dostęp do systemu OLS, czy można zmienić język przyznanego testu językowego oraz wiele innych dotyczących zarządzania licencjami w systemie OLS. Pobierz plik PDF »

Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.
ERASMUS+ W MEDIACH

Erasmus+ w mediach to zakładka, w której prezentujemy najciekawsze artykuły i audycje radiowe na temat programu Erasmus+.

Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.

Walczymy z nierównością. Erasmus+ programem równych szans

Czy jest możliwe, żeby młodzież niesłysząca przeprowadzała warsztaty dla swoich rówieśników, by pokazać im, jak postrzegają świat osoby z wadami słuchu? Tak!

Czytaj dalej »

Jak to działa? Fundusze Europejskie – Edukacja

Zagadnienie Funduszy Europejskich i programu Erasmus+ pojawiło się w programie popularnonaukowym Jak to działa?, którego autorem i zarazem prowadzącym jest Radosław Brzózka.

Obejrzyj nagranie »

DOKUMENTY
Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją dotyczącą umów finansowych dla konkretnych sektorów programu Erasmus+: Aktualne komunikaty Narodowej Agencji znajdują się w dziale Dokumenty.
DOKUMENTY

Zachęcamy do przeczytania informatora o programie Erasmus+. Zakładka Mediateka, oprócz broszur, zawiera ulotki, publikacje, prezentacje, filmy i odnośniki do mediów społecznościowych.

Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Narodowa Agencja Programu Erasmus+
ul. Mokotowska 43
00-551 Warszawa

www.frse.org.pl | www.erasmusplus.org.pl
Otrzymujesz ten newsletter, ponieważ zapisałeś/aś się na listę mailingową programu Erasmus+.

Zrezygnuj z otrzymywania newslettera.

Newsletter Erasmus+

Comiesięczne podsumowanie najważniejszych aktualności, dokumentów i plików multimedialnych związanych z programem Erasmus+ i programami wspierającymi.

Newsletter Akademia Erasmus+

Comiesięczne zestawienie spotkań informacyjnych, konferencji, dni otwartych organizowanych w ramach programu Erasmus+ w Polsce.

Zapis na powyższe listy mailingowe równa się wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

Administratorem danych jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mokotowskiej 43. Dane są przetwarzane w celu obsługi korespondencji i nie będą udostępniane odbiorcom danych, w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Archiwum

2016

Newsletter z dn. 6.05.2016 r. (40)
Newsletter z dn. 29.04.2016 r. (39)
Wydarzenia z dn. 19.04.2016 r. (4)
Newsletter z dn. 8.04.2016 r. (38)
Newsletter z dn. 5.04.2016 r. (37)
Wydarzenia z dn. 17.03.2016 r. (3)
Newsletter z dn. 8.03.2016 r. (36)
Wydarzenia z dn. 18.02.2016 r. (2)
Newsletter z dn. 10.02.2016 r. (35)
Wydarzenia z dn. 27.01.2016 r. (1)
Newsletter z dn. 22.01.2016 r. (34)

Erasmus+ Feedback - zgłoś swoje uwagi

Jeżeli w serwisie nie znalazłeś informacji, których szukałeś, napisz do nas. Twoja opinia pomoże nam poprawić jakość funkcjonowania serwisu Erasmusplus.org.pl.

Dziękujemy!

Rate your favorite idea!

No Feedback yet, be the first one to submit your idea!
Feedback