Newsletter

Ostatnie wydanie newslettera


Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją w przeglądarce.
Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.piątek, 6 maja 2016 r. (40)
Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.
AKTUALNOŚCI

. Wyniki konkursu wniosków

Narodowa Agencja ogłosiła wyniki konkursu wniosków złożonych w ramach Akcji 1 (oraz Akcji 2 i Akcji 3 w sektorze Młodzież) w programie Erasmus+ (termin składania wniosków upłynął w dniu 2 lutego 2016 r.). Zapraszamy do zapoznania się z listą wyników w ramach poszczególnych sektorów.

Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.

. SElfie+ promuj i inspiruj

Już po raz drugi Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nagrodziła autorów najciekawszych i najbardziej inspirujących zdjęć ilustrujących działania projektowe. W spotkaniu SElfie+ PROMUJ I INSPRUJ!, podczas którego wręczono nagrody, udział wzięło ponad stu beneficjentów programu Erasmus+ Edukacja szkolna.

Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.

. Świętuj różnorodność z eTwinning!

Stwórz krótką prezentację na temat różnorodności i dołącz do Wiosennej Kampanii eTwinning, która właśnie wystartowała. Tegoroczne przedsięwzięcie odbywa się pod hasłem Celebrate diversity – Świętuj różnorodność.

Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.

. Parada Schumana

W sobotę 7 maja ulicami Warszawy już po raz siedemnasty przejdzie proeuropejska Parada Schumana. Towarzyszyć jej będzie edukacyjny festyn uliczny. FRSE podczas parady będzie promować swoje akcje pod hasłem mobilności w ramach Wolontariatu Europejskiego (#EVS20).

Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.
Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.

. Międzynarodowe seminarium kontaktowe Art, Dance and Sport
Celem seminarium jest utworzenie międzynarodowych partnerstw do realizacji projektów powiązanych z tematami sztuki, tańca bądź sportu. Ponadto uczestnicy będą mogli wymienić się doświadczeniami i poznać nowe metody pracy z młodzieżą. Główny nacisk położony będzie na planowanie projektów Wymian Młodzieży w ramach Akji 1 programu Erasmus+ Młodzież. Czytaj dalej »

. Największe spotkanie organizacji Erasmus Student Network
Warszawa była gospodarzem Annual General Meeting, jednej z największych studenckich konferencji w Europie. Spotkanie organizowane jest corocznie przez Erasmus Student Network (ESN). Czytaj dalej »

. Spotkanie Krajowych Centrów z Europy w Gdańsku
W dniach 11-13 kwietnia odbyło się spotkanie krajowych centrów Europass z całej Europy. Polskę odwiedzili pracownicy 27 centrów z 25 krajów. Czytaj dalej »

. O pracy z młodzieżą na polskiej wsi
Z informacją o programie Erasmus+ Młodzież narodowe agencje z Polski, Portugalii oraz Finlandii dotarły do mieszkańców wsi. Instytucje dokonały tego podczas spotkań zorganizowanych wspólnie z polskimi organizacjami działającymi w środowiskach lokalnych. Czytaj dalej »

. Tydzień Edukacji Migrantów na EPALE
Nad tym w jaki sposób edukacja w Europie przyczynia się do integracji migrantów i uchodźców, zastanawiali się użytkownicy Platformy EPALE, Spotkanie odbyło się podczas Tygodnia Edukacji Migrantów (25-29 kwietnia br.). Czytaj dalej »

. Przegląd publikacji Eurydice
Jak finansuje się szkoły w Europie i co się w tym obszarze zmieniło w ostatnich latach? Jak zmieniała się polityka edukacyjna UE w kontekście nauczania języków obcych? Z okazji 20-lecia Eurydice dokonaliśmy przeglądu publikacji, które odpowiadają m.in. na zadane wyżej pytania. Finansowanie edukacji » | Języki obce w szkołach »

. MEN ogłosił nabór na stanowiska nauczycieli w Szkole Europejskiej w Bruskeli
Minister Edukacji Narodowej ogłosił nabór na stanowiska nauczycieli w Szkole Europejskiej w Brukseli. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Czytaj dalej »

Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.
ERASMUS+ W MEDIACH

Erasmus+ w mediach to nowa zakładka, w której prezentujemy najciekawsze artykuły i audycje radiowe na temat programu Erasmus+.

Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.

Naprzeciw nowym wyzwaniom

Bogata oferta programu Erasmus+ jest skierowana nie tylko do uniwersytetów i placówek oświatowych, ale również instytucji promujących wolontariat lub zajmujących się kształceniem seniorów.

Czytaj dalej »

Matka Erasmusa Sofia Corradi

O sukcesie programu, jego początkach w materiale mówi profesor Sofia Corradi, włoska specjalistka w dziedzinie edukacji, która przyczyniła się do powstania Erasmusa.

Obejrzyj wywiad »

DOKUMENTY
Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją dotyczącą umów finansowych dla konkretnych sektorów programu Erasmus+: Aktualne komunikaty Narodowej Agencji znajdują się w dziale Dokumenty.
DOKUMENTY

Zachęcamy do obejrzenia serii nowych filmów o programie Erasmus+. Zakładka Mediateka, oprócz filmów, zawiera ulotki, publikacje, prezentacje i odnośniki do mediów społecznościowych.

Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.Pobierz obrazki aby zobaczyć poprawnie newsletter.
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Narodowa Agencja Programu Erasmus+
ul. Mokotowska 43
00-551 Warszawa

www.frse.org.pl | www.erasmusplus.org.pl
Otrzymujesz ten newsletter, ponieważ zapisałeś/aś się na listę mailingową programu Erasmus+.

Zrezygnuj z otrzymywania newslettera.

Newsletter Erasmus+

Comiesięczne podsumowanie najważniejszych aktualności, dokumentów i plików multimedialnych związanych z programem Erasmus+ i programami wspierającymi.

Newsletter Akademia Erasmus+

Comiesięczne zestawienie spotkań informacyjnych, konferencji, dni otwartych organizowanych w ramach programu Erasmus+ w Polsce.

Zapis na powyższe listy mailingowe równa się wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

Administratorem danych jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mokotowskiej 43. Dane są przetwarzane w celu obsługi korespondencji i nie będą udostępniane odbiorcom danych, w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Archiwum

2016

Newsletter z dn. 6.05.2016 r. (40)
Newsletter z dn. 29.04.2016 r. (39)
Wydarzenia z dn. 19.04.2016 r. (4)
Newsletter z dn. 8.04.2016 r. (38)
Newsletter z dn. 5.04.2016 r. (37)
Wydarzenia z dn. 17.03.2016 r. (3)
Newsletter z dn. 8.03.2016 r. (36)
Wydarzenia z dn. 18.02.2016 r. (2)
Newsletter z dn. 10.02.2016 r. (35)
Wydarzenia z dn. 27.01.2016 r. (1)
Newsletter z dn. 22.01.2016 r. (34)

Erasmus+ Feedback - zgłoś swoje uwagi

Jeżeli w serwisie nie znalazłeś informacji, których szukałeś, napisz do nas. Twoja opinia pomoże nam poprawić jakość funkcjonowania serwisu Erasmusplus.org.pl.

Dziękujemy!

Rate your favorite idea!

No Feedback yet, be the first one to submit your idea!
Feedback