Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+

Warszawa 12 stycznia 2018 PGE Narodowy

Zmienia życie, otwiera umysły

Szesnaście sesji tematycznych, spotkania z ekspertami, konsultacje indywidualne, punkty informacyjne programów wspierających, targi dobrych praktyk oraz wręczenie nagród selfie+ 2017. W tym roku program Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego był wyjątkowo bogaty.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy byli z nami 12 stycznia 2018 roku w Centrum Konferencyjnym na PGE Narodowy w Warszawie  podczas Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego Programu Erasmus+.

W trakcie Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego odbyły się sesje tematyczne poświęcone programowi Erasmus+ oraz innym programom międzynarodowym realizowanym przez Narodową Agencję.

Podczas wydarzenia uczestnicy mieli możliwość rozmowy z ekspertami z Narodowej Agencji, którzy odpowiadali na wszelkie pytania.

W ramach wydarzenia po raz pierwszy odbyły się Targi Dobrych Praktyk. Była to dobra okazja, by poznać interesujące projekty realizowane przez beneficjentów, wymienić się doświadczeniami i zdobyć inspirację do nowych działań.

Ponadto dla przyszłych i obecnych beneficjentów dostępne były punkty informacyjne, w których można było uzyskać informacje na tematy związane z edukacją.

Materiały pokonferencyjne

Galeria

odig2018

Prezentacje

odip2018

Poprzednie edycje

Video

Galeria

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+

Patroni medialni

Aplikacja

Aplikacja zostanie udostępniona 3 dni przed wydarzeniem

Materiały

Materiały zostaną udostępnione po wydarzeniu