22Kwi2016

Pierwsze kroki wnioskowania o fundusze w programie Erasmus+ Młodzież

Rodzaj spotkania: III edycja webinarium wprowadzającego dla nowych wnioskodawców
Termin spotkania: 22 kwietnia 2016 r., godz. 15.00 – 17.00
Erasmus+ Młodzież

Jeśli pojęcia takie jak PIC, URF czy ECAS są dla Ciebie nowością, jeśli nie wiesz jak złożyć wniosek online, to webinarium jest właśnie dla Ciebie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w III edycji webinarium wprowadzającego dla nowych wnioskodawców!

Tym razem do zgłaszania się zapraszamy przedstawicieli grup/organizacji, które planują złożyć wniosek o fundusze w ramach programu Erasmus+ Młodzież w terminie 26 kwietnia 2016 (R2).

Spotkanie na platformie internetowej z pracownikami Narodowej Agencji odbędzie się 22 kwietnia 2016 r. w godz. 15:00 – 17:00.

Webinarium jest poświęcone wyłącznie wprowadzeniu w techniczne aspekty składania wniosków do programu Erasmus+ Młodzież (systemy IT związane z rejestracją organizacji i złożeniem wniosku online) oraz przedstawieniu formularza wniosku (KA1 i KA3 Erasmus+ Młodzież) o fundusze i najczęściej pojawiających się błędów formalnych.

Zarejestruj się na webinarium

Uwaga! Prosimy o dokładne sprawdzenie adresu e-mail wskazanego przez Państwa w powyższej ankiecie rejestracyjnej. Wpisanie prawidłowych danych kontaktowych jest konieczne, abyśmy mogli skutecznie skontaktować się z Państwem. Na ten adres będą przekazywane dalsze informacje.

Rejestracja trwa do 20 kwietnia 2016 r.

Szczegółowe informacje o webinarium otrzymacie Państwo na e-mail wskazany w ankiecie rejestracyjnej w dniu 21 kwietnia 2016 r. w godzinach popołudniowych.

Po zgłoszeniu otrzymacie Państwo e-mail z potwierdzeniem jego przyjęcia. W razie braku otrzymania potwierdzenia prosimy o kontakt mailowy na adres gkucharyk@frse.org.pl.

Kategorie