31Maj2017

Spotkanie z cyklu „Na ważny temat” PODZIEL SIĘ SUKCESEM! Upowszechnianie rezultatów projektów w programie Erasmus+

Rodzaj spotkania: spotkanie szkoleniowe
Termin spotkania: 31 maja 2017 r.
Miejsce:
Warszawa

Zapraszamy beneficjentów programu Erasmus+ na spotkanie, w ramach którego będą mieli możliwość wzięcia udziału w trzech szkoleniach tematycznych dotyczących upowszechniania rezultatów w projektach edukacyjnych.

Poznają zasady stosowania prawa autorskiego i będą potrafili zastosować wiedzę teoretyczną w praktyce. Dowiedzą się czym różnią się zasoby darmowe od otwartych zasobów? Jak wyszukiwać, rozpoznać i poprawnie używać takich zasobów jak zdjęcia, grafiki, fragmenty tekstów w pracy instytucji? Jak ułatwić sobie pracę z publikacją wyników badań, raportów i treści edukacyjnych? Jak zrobić to przy ograniczonych zasobach i wykorzystując potencjał wolnych licencji? Poznają proste narzędzia do tzw. self-archivingu (jak przygotować i gdzie zachowywać rezultaty naszych działań) oraz self-publishingu (jak samodzielnie i efektywnie je publikować w sieci).

Informujemy, że udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizator nie pokrywa kosztów podróży uczestników.

Pobierz program

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o dokonanie rejestracji za pomocą formularza rejestracyjnego w nieprzekraczalnym terminie do 24 maja 2017 r. Liczba miejsc jest ograniczona. Potwierdzenie przyjęcia Pani/a zgłoszenia zostanie wysłane e-mailowo po zakończeniu rejestracji, tj. najpóźniej 29 maja 2017 r. na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail.

Zarejestruj się

Limit miejsc wyczerpany!

Kontakt

  • mmajka@frse.org.pl
  • numer telefonu ogólnego: 22 463 10 209

Kategorie