10Lut2015

Regionalne spotkanie informacyjne dotyczące programu Erasmus+ Edukacja dorosłych w woj. warmińsko-mazurskim

Rodzaj spotkania: spotkanie informacyjne
Termin spotkania: 10 lutego 2015 r.
Miejsce: Olsztyn
Erasmus+ Edukacja dorosłych

Spotkanie przeznaczone jest dla przedstawicieli organizacji, które zajmują się niezawodową edukacją osób dorosłych i tych zainteresowanych realizacją projektów z tego zakresu, m.in.: do fundacji, stowarzyszeń, szkół dla dorosłych, instytucji publicznych, instytucji kultury, Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Podczas spotkania pracownicy Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji przybliżą możliwości, jakie daje program Erasmus+, w szczególności sektor Edukacji dorosłych, omówią zasady akcji, w tym kwestie finansowania oraz  techniczne aspekty składania wniosku.  Po części plenarnej oraz sesji pytań i odpowiedzi możliwe będzie skorzystanie z indywidualnych konsultacji z pracownikami sektora Edukacji dorosłych, podczas których będzie można omówić pomysł na projekt (konsultacje prowadzone będą w godzinach 15.30-17.00 – jeżeli chcą Państwo skorzystać z tej opcji, należy to zaznaczyć w formularzu rejestracyjnym).

Dodatkowo zaprezentowane zostaną możliwości bezpłatnej elektronicznej platformy internetowej EPALE – Europejskiej platformy na rzecz uczenia się dorosłych, finansowanej ze środków sektora Edukacja dorosłych programu Erasmus+, adresowanej do kadry edukacji dorosłych.

Rejestracja

Rejestracja

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty podróży we własnym zakresie. Organizator zapewnia poczęstunek. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłoszenie jednej osoby z organizacji. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w spotkaniu, prosimy o niezwłoczne przesłanie informacji zwrotnej na adres: mprzygonska@frse.org.pl

Miejsce

Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne
al. Piłsudskiego 38
10-001 Olsztyn

Kontakt

Erasmus+ Edukacja dorosłych, , e-mail: mprzygonska@frse.org.pl, tel.: 22 46 31 237

Program spotkania

Pobierz

Kategorie