25Maj2016

Relacja ze szkolenia „Budowanie wizerunku organizacji opartego na jej sukcesie”

Kiedy w jednym miejscu spotyka się tak wielu inspirujących ludzi musi wydarzyć się coś niezwykłego! W weekend 20-22 maja w Konstancinie-Jeziornie odbyło się szkolenie „Budowanie wizerunku organizacji opartego na jej sukcesie”, w którym wzięli udział laureaci konkursów EDUinspiracje, EDUinspirator oraz European Language Label.

Szkolenie miało za zadanie pogłębić wiedzę uczestników na temat budowania strategii wizerunkowej swojej organizacji, komunikacji z mediami oraz organizacji wydarzeń promocyjnych. Wszystko po to, by jeszcze skuteczniej upowszechniali rezultaty wypracowane w trakcie projektów wspieranych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Warsztaty poprowadziła Izabela Sałamacha – ekspert w dziedzinie budowania wizerunku, specjalistka ds. PR, z wykształcenia dziennikarka, działająca także w trzecim sektorze. Zajęcia oprócz nabycia nowej wiedzy i umiejętności były także wspaniałą okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz dzielenia się doświadczeniami. Uczestnicy szkolenia zgodnie podkreślili, że spotkania  reprezentantów wielu sektorów edukacji są wspaniałą szansą na spojrzenie na własne działania z innej perspektywy. Z Konstancina wyjeżdżali pełni inspiracji i motywacji do dalszej pracy.

Kategorie