04Kwi2017

Seminarium EPALE: „Nowe technologie w edukacji dorosłych”

Rodzaj spotkania: seminarium
Termin spotkania: 4 kwietnia 2017 r.
Miejsce: Warszawa

Serdecznie zapraszamy na Seminarium EPALE organizowane dla edukatorów osób dorosłych, szczególnie zainteresowanych wykorzystaniem nowych technologii w edukacji.

O seminarium

Seminarium EPALE to cykl spotkań, których celem jest promowanie wysokiej jakości uczenia się dorosłych w Europie. Spotkania, kierowane do kadry edukacji dorosłych, są okazją do wymiany doświadczeń a przez to do doskonalenia kompetencji zawodowych.

„Nowe technologie w edukacji dorosłych”

Jeśli jesteś specjalistą w obszarze uczenia się dorosłych – szkoleniowcem, edukatorem, coachem – poszukujesz inspiracji, informacji o najnowszych trendach w edukacji, chcesz doskonalić swoje umiejętności, wziąć udział w dyskusji na temat nowych technologii i podzielić się swoimi doświadczeniami, zapraszamy do udziału w seminarium EPALE „Nowe technologie w edukacji dorosłych”.

Podczas seminarium:

  • omówimy nauczanie mobilne i „mikro learning”
  • zaprezentujemy edukacyjne aplikacje mobilne
  • pokażemy kilka dobrych praktyk
  • powiemy jak zrobić webinar, na którym nikt nie zaśnie.

Spotkanie odbędzie się 4 kwietnia 2017 r. w Warszawie, w Atrium Tower, przy al. Jana Pawła II 25, w godzinach 10:00-17:00.

Pobierz szczegółowy program

Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest posiadanie aktywnego konta lub rejestracja na platformie EPALE.

Rejestracja na seminarium

Zapisy wyłącznie drogą elektroniczną. Aby zgłosić chęć uczestnictwa i zarejestrować się na seminarium konieczne jest wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego. Termin zgłoszeń upływa 31 marca 2017 r.

Zarejestruj się

Udział w seminarium jest bezpłatny. Organizator nie pokrywa kosztów noclegu. Istnieje możliwość zwrotu kosztu dojazdu zgodnie z zasadami:

Miejsce

Atrium Tower, al. Jana Pawła II 25, Warszawa

Kontakt

Iwona Buks
e-mail: ibuks@frse.org.pl,
tel. 22 46 31 520

Kategorie