10Paź2018

Spotkanie dla realizatorów Wspólnych studiów magisterskich Erasmus Mundus Erasmus Mundus Joint Master Degrees

Zapraszamy na spotkanie dla realizatorów Wspólnych studiów magisterskich Erasmus Mundus Erasmus Mundus Joint Master Degrees, które odbędzie się 05 listopada 2018 r w siedzibie Fundacji rozwoju Systemu Edukacji.

Celem spotkania jest:
• wymiana doświadczeń pomiędzy przedstawicielami polskich uczelni zaangażowanych w realizację Wspólnych studiów magisterskich Erasmus Mundus, które uzyskały dofinansowanie z budżetu programu Erasmus+;
• upowszechnienie wiedzy na temat europejskiego podejścia do akredytacji wspólnych studiów w świetle założeń i wstępnych rezultatów projektu Erasmus+ Facilitating implementation of the European Approach for Quality Assurance of Joint Programmes – ImpEA;

Data spotkania: 05 listopada 2018 r.
Miejsce spotkania: FRSE, Al. Jerozolimskie 142 A, budynek West Station I, sala 358, III piętro
Godziny spotkania: 10:30 – 16:00
Program spotkania: pobierz program

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o dokonanie rejestracji online w terminie do 28 października 2018 r. Liczba miejsc jest ograniczona.
Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz dalsze informacje na temat spotkania zostaną wysłane e-mailowo po zakończeniu rejestracji, tj. po 28 października 2018 r., na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.

Zarejestruj się: formularz rejestracyjny

kontakt:
Anna Bielecka
tel.: 22 46 31 241
e-mail: anna.bielecka@frse.org.pl

Kategorie