21Sty2015

Spotkanie informacyjne dotyczące programu Erasmus+ w woj. małopolskim

Rodzaj spotkania: spotkanie informacyjne
Termin spotkania: 21 stycznia 2015 r.
Miejsce: Kraków
Erasmus+ Młodzież

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” zaprasza na spotkania informacyjne i konsultacje indywidualne podnoszące wiedzę na temat realizacji projektów i pozyskiwania środków w programie Erasmus+ Młodzież.

Spotkanie adresowane jest szczególnie do instytucji i organizacji młodzieżowych oraz pracujących z młodzieżą, organizacji kulturalnych  przedstawiciele życia zawodowego w tym małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowane aplikowaniem w programie Erasmus+ , głównie w sektorze „Młodzież”.

Program spotkania przewiduje, m.in. omówienie zasad i szczegółów programu Erasmus+ Młodzież, omówienie zasad zarządzania projektem oraz przedstawienie formularza wniosku o dofinansowanie.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 21 stycznia 2015 r., w godz. 10.00-17.00.

W czasie spotkań informacyjnych organizator zapewnia wszystkie materiały związane z programem szkolenia oraz ciepły posiłek, a w przerwach kawę, herbatę i ciasteczka.

Uczestnicy pokrywają koszty dojazdu do miejsca szkolenia.

O udziale w  spotkaniu informacyjnym decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeń znajduje się na stronie internetowej organizatora. Termin nadsyłania zgłoszeń mija w dniu 15 stycznia.

Miejsce

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”
ul. Reymonta 18
30-059 Kraków

Kontakt

Krystyna Marcinkowska
Tel/faks.: 12 637 37 61
e-mail: kmarcinkowska@mdk-dh.krakow.pl

Kategorie