25Lut2015

Spotkanie informacyjne dotyczące programu Erasmus+ w woj. podlaskim

Rodzaj spotkania: spotkanie informacyjne
Termin spotkania: 25 lutego 2015 r.
Miejsce: Białystok
Erasmus+ Młodzież

Stowarzyszenie Elbląg Europa i Izba Rzemieślnicza Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości w Białymstoku zapraszają na spotkanie informacyjne i konsultacje indywidualne podnoszące wiedzę na temat realizacji projektów i pozyskiwania środków w programie Erasmus + Młodzież.

Spotkanie adresowane jest szczególnie do  liderów młodzieżowych, pracowników bezpośrednio pracujących z młodzieżą, nauczycieli w ramach edukacji formalnej i pozaformalnej,  przedstawicieli szkół, organizacji pozarządowych i stowarzyszeń.

Program spotkania przewiduje, m.in. omówienie zasad i szczegółów programu Erasmus+, warsztat dotyczący zarządzania projektem, omówienie aplikacji (wniosku o dofinansowanie) oraz naliczania budżetu i grantu.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 25.02.2015 r. w godz. 09:00-16:00.

W czasie spotkania informacyjnego organizator zapewnia wszystkie materiały związane z programem szkolenia oraz ciepły posiłek, a w przerwach kawę, herbatę i ciasteczka.

Uczestnicy pokrywają koszty dojazdu do miejsca szkolenia.

Rejestracja

O udziale w spotkaniu informacyjnym decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeń znajdują się w załącznikach na stronie organizatora.

Miejsce

Zespół Szkół Gastronomicznych

Knyszyńska 12, Białystok

Kontakt

Damian Ciachorowski

Stowarzyszenie Elbląg Europa
Warszawska 55, 82-300 Elbląg
tel. 662396543, e-mail: damian@elblageuropa.pl

Kategorie