08Cze2015

Spotkanie informacyjne dla przedstawicieli szkół wyższych na temat zasad realizacji umowy „Mobilność studentów i pracowników szkół wyższych” między krajami programu (projekty KA103), wprowadzające do zasad realizacji działań w roku akademickim 2015/16

Rodzaj spotkania: spotkanie dla koordynatorów
Terminy spotkań: 8-9 czerwca 2015 r.
Miejsce: Warszawa
Erasmus+ Szkolnictwo wyższe

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla koordynatorów projektów mobilności  z krajami programu KA103 wprowadzające do zasad realizacji działań w ramach umowy „Mobilność studentów i pracowników szkół wyższych” między krajami programu w roku akademickim 2015/16. Spotkanie odbędzie się w Warszawie w hotelu „Holiday Park” w dniach 8-9 czerwca 2015 r.

Drugie spotkanie o identycznym programie zaplanowano na 21-22 maja 2015 r.

Rejestracja

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o dokonanie rejestracji w nieprzekraczalnym terminie do 31 maja 2015 r. za pośrednictwem niniejszej strony internetowej. Liczba miejsc jest ograniczona. Potwierdzenie przyjęcia Pani/a zgłoszenia oraz dalsze informacje na temat spotkania zostaną wysłane po zakończeniu rejestracji, tj. 1 czerwca 2015 roku na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail.

Rejestracja

Informujemy, że udział w spotkaniu jest bezpłatny, a uczestnicy pokrywają koszty dojazdu do i z Warszawy oraz ewentualne koszty zakwaterowania. Uwaga! Rezerwacji noclegu uczestnicy dokonują we własnym zakresie.

Transmisja na żywo

Osoby, które nie mają możliwości przybycia na spotkanie, zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z jednej z sesji.

Transmisja online będzie miała miejsce w poniedziałek (08.06.) w godzinach 16:30-19:30, sesja prowadzona przez przedstawiciela EACEA w jęz. angielskim (bez tłumaczenia na jęz. polski) nt. Online Linguistic Support (OLS).

Kontakt

Erasmus+ Szkolnictwo wyższe

tel. 22 46 31 050, e-mail: he@erasmusplus.org.pl

Kontakt bezpośredni do osób kontaktowych dla właściwej uczelni. Wykaz i dane do korespondencji znajdują się na stronie Kontakt – szkolnictwo wyższe.

 

Wstępny program spotkania

Pobierz

Kategorie