29Paź2015

Spotkanie informacyjne w ramach programu Erasmus+ Edukacja szkolna w woj. opolskim

Rodzaj spotkania: spotkanie informacyjne
Termin spotkania: 29 października 2015 r.
Miejsce: Opole
Erasmus+ Edukacja szkolna

Podczas spotkania przedstawione zostaną informacje o możliwości pozyskania dofinansowania na realizację różnego rodzaju inicjatyw w ramach programu Erasmus+ Edukacja Szkolna. Zaprezentowane zostaną również podstawowe informacje o poszczególnych akcjach, narzędziach i materiałach wspomagających beneficjenta, jak i praktyczne wskazówki w zakresie przygotowania wniosku aplikacyjnego w ramach programu Erasmus+.  Szkolenie poprowadzą konsultanci regionalni programu Erasmus+.

W spotkaniu mogą wziąć udział dyrektorzy i nauczyciele przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, szkół artystycznych oraz przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, a także wszystkie osoby zainteresowane przygotowaniem wniosku czy udziałem w projektach współpracy międzynarodowej w ramach programu Erasmus+ Edukacja szkolna.

Rejestracja

Więcej informacji na temat spotkania oraz formularz rejestracyjny dostępne na stronie organizatora. Ostateczny termin przesyłania zgłoszeń na spotkania to 28 października 2015 r.

Liczba miejsc ograniczona. Organizator zapewnia materiały informacyjne i poczęstunek, a także zaświadczenie o uczestnictwie. Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu.

Miejsce

Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji,

ul. Głogowska 27, 45-315 Opole

Kontakt

e-mail: erasmus@rcre.opolskie.pl
tel.: 774579895
www.rcre.opolskie.pl

Konsultanci:

Bronisława Niespor – Sektor Edukacja Szkolna
e-mail: bniespor@rcre.opolskie.pl

Łukasz Żmuda – Sektor Edukacja Szkolna
e-mail: lzmuda@rcre.opolskie.pl

Kategorie