31Mar2014

Spotkanie informacyjne dla wnioskodawców w ramach akcji 2. „Partnerstwa Strategiczne – Młodzież”

Rodzaj spotkania: dni otwarte
Termin spotkania: 31 marca 2014 r.
Miejsce: Warszawa
Erasmus+ Młodzież

 

Serdecznie zapraszamy zainteresowane organizacje i instytucje działające w sektorze młodzieżowym na spotkanie informacyjne dotyczące akcji 2. programu Erasmus+. Spotkanie odbędzie się w Warszawie w godzinach od 11.00 do 14.00 w siedzibie FRSE przy ulicy Mokotowskiej 43.  Przewidujemy dwa terminy spotkań: 31 marca (poniedziałek) i 7 kwietnia (poniedziałek)

Spotkanie skierowane jest do organizacji i instytucji zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach akcji 2. – „Partnerstwa Strategiczne” programu Erasmus+ w sektorze młodzieżowym.

Przed spotkaniem zachęcamy do zapoznania się  szczegółowo z Przewodnikiem po programie oraz Zaproszeniem do składania wniosków.  Znajdują się tam również, przygotowane przez  Komisję Europejską robocze wersje wniosków. Ponadto sporo praktycznych informacji znaleźć można w ostatnim wydaniu naszego kwartalnika „Europa dla Aktywnych”.

Rejestracja

Zapisy prowadzimy wyłącznie drogą elektroniczną. Aby zgłosić chęć uczestniczenia i zarejestrować się na spotkanie, prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego.

Rejestracja

 

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny. Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu na miejsce spotkania, nie zapewnia również cateringu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Miejsce spotkań:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
ul. Mokotowska 43
00-551 Warszawa

 

Kontakt:

Erasmus+ Młodzież
Adam Kułanowski
e-mail: a.kulanowski@frse.org.pl
tel.: 22 46 31 414

Kategorie