15Sty2019

Spotkanie informacyjno-warsztatowe dla wnioskodawców _ Akcja 2, Partnerstwa strategiczne w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza na spotkania informacyjno-warsztatowe dla wnioskodawców Programu Erasmus+, Akcja 2 Partnerstwa Strategiczne w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe, Konkurs 2019.

Spotkanie odbędzie się w terminie 8 lutego 2019 w godz. 10:00-16:00 w Warszawie.

Spotkanie ma na celu przybliżenie zasad i wymogów programu Erasmus+ Akcja 2 Partnerstwa strategiczne w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe.

Na spotkanie zapraszamy organizacje aktywne w obszarze edukacji zawodowej, które:

  • chciałyby złożyć w konkursie 2019 wniosek o dofinansowanie projektu w Akcji 2 Partnerstwa strategiczne w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe,
  • planują projekt wpisujący się w priorytety wyznaczone przez Komisję Europejską dla Akcji 2 na rok 2019 w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe.

Cele spotkania

Celem spotkania jest wsparcie w procesie przygotowania dobrego wniosku zgodnego z priorytetami Akcji 2 Partnerstwa strategiczne na rzecz kształcenia i szkolenia zawodowego.

Program spotkania

Program zostanie przesłany zarejestrowanym uczestnikom przed spotkaniem.

Informacje praktyczne

Spotkanie odbędzie się w Hotelu Mercure Warszawa Centrum, ul. Złota 48/54 (w sąsiedztwie Dworca Centralnego).

Rejestracja

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu, ale zapewnia poczęstunek. Z jednej organizacji można zgłosić maksymalnie 2 osoby.

Rejestracja na spotkania

Organizator

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Narodowa Agencja Programu Erasmus+

Kontakt

Iwona Fus – Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe
tel. 22 46 31 303, e-mail: iwona.fus@frse.org.pl

Kategorie