30Wrz2015

Spotkanie wprowadzające dla projektów mobilności z krajami partnerskimi (KA107), które otrzymały dofinansowanie w I rundzie konkursu 2015

Rodzaj spotkania: spotkanie dla koordynatorów
Terminy spotkań: 30 września 2015 r.
Miejsce: Warszawa
Erasmus+ Szkolnictwo wyższe

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla koordynatorów projektów mobilności z krajami partnerskimi KA107, które otrzymały dofinansowanie w I rundzie konkursu 2015. Spotkanie ma na celu zaprezentowanie zasad realizacji działań w ramach umowy „Mobilność studentów i pracowników szkół wyższych” między krajami partnerskimi w roku akademickim 2015/16.

Spotkanie odbędzie się 30 września 2015 r. w Warszawie. Miejsce spotkania podamy w potwierdzeniu rejestracji wysłanym mailowo.

Rejestracja

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o dokonanie rejestracji w terminie do 23 września 2015 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego poniżej. Liczba miejsc jest ograniczona. Potwierdzenie przyjęcia Pani/a zgłoszenia oraz dalsze informacje na temat spotkania zostaną wysłane po zakończeniu rejestracji, tj. 25 września 2015 roku na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail.

Rejestracja

Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:00 a zakończy ok. godz. 15:00.

Informujemy, że udział w spotkaniu jest bezpłatny a uczestnicy pokrywają koszty dojazdu do i z Warszawy oraz ewentualne koszty zakwaterowania.

Kontakt

Erasmus+ Szkolnictwo wyższe

tel. 22 46 31 050, e-mail: he@erasmusplus.org.pl

Kontakt bezpośredni do osób kontaktowych dla właściwej uczelni. Wykaz i dane do korespondencji znajdują się na stronie Kontakt – szkolnictwo wyższe.

Program spotkania

Pobierz

Kategorie

You have Successfully Subscribed!