Zespół Komunikacji Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowej Agencji Programu Erasmus+ utrzymuje stały kontakt z dziennikarzami, zapewniając obecność programu w mediach. Prowadzi internetowy serwis prasowy i stale monitoruje media. Organizuje też konferencje prasowe związane z najważniejszymi wydarzeniami w życiu programów. Pracownicy narodowej agencji często występują w prasie, radiu i telewizji jako eksperci w tematyce edukacyjnej i europejskiej.

Media o nas

 • Golub-Dobrzyń na trasie Erasmus+ Busa

  Golub-Dobrzyń na trasie Erasmus+ Busa

  Erasmus+ Bus odwiedził kolejną miejscowość, a jego licznik pokazuje już 872 km! Eksperci z FRSE 20 lutego 2017 r. przyjechali do Golubia-Dobrzynia, gdzie promowali program Erasmus+ oraz poprowadzili dla młodzieży eurolekcje. Czytaj dalej »
 • Wieczór RDC: czy grozi nam koniec pracy?

  Wieczór RDC: czy grozi nam koniec pracy?

  O Konferencji ECVET opowiedzieli goście Radia Dla Ciebie – Aleksandra Ścibich-Kopiec, zastępca dyrektora generalnego Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, dyrektor programu Erasmus+ oraz Rafał Hubczyk, zastępca dyrektora programu Erasmus+ pionu Kształcenie Zawodowe i Edukacja Dorosłych. Czytaj dalej »
 • FRSE – agencja programu Erasmus+ udostępnia badaczom archiwa

  FRSE – agencja programu Erasmus+ udostępnia badaczom archiwa

  "W następnym roku będziemy obchodzić w Europie 30 lat Erasmusa. To program, który ma wiele odsłon, ale najbardziej znany jest chyba z wymiany studentów" - powiedział w rozmowie z PAP dr Paweł Poszytek, dyrektor FRSE - Narodowej Agencji Programu Era­smus+. Jak zaznaczył, w Polsce Erasmus dostępny jest krócej, ale w kraju powstały już ogromne ilości danych związanych z tym programem. Czytaj dalej »
Pokaż wszystkie »

Zespół medialny

e-mail: media@erasmusplus.org.pl

Barbara Feliksik
Rzecznik prasowy
tel. +48 22 46 31 558
e-mail: bfeliksik@frse.org.pl

Zespół prasowy FRSE
Tel. +48 22 46 31 179
E-mail: media@erasmusplus.org.pl