24Lut2016

Webinarium informacyjne – Zasady wnioskowania o dofinansowanie projektów typu Partnerstwa strategiczne w sektorze szkolnictwa wyższego w konkursie w 2016 r.

Rodzaj spotkania: webinarium
Termin spotkania: 24 lutego 2016 r.
Erasmus+ Szkolnictwo Wyższe

Zapraszamy na Webinarium „Partnerstwa strategiczne w sektorze szkolnictwa wyższego. Zasady wnioskowania o dofinansowanie projektów w konkursie w 2016 r.”

Celem webinarium jest:

  • przedstawienie koncepcji Partnerstw strategicznych według założeń programu Erasmus+;
  • przybliżenie zasad dofinansowania projektów typu Partnerstwa strategiczne w programie Erasmus+;
  • przybliżenie wymagań konkursowych oraz sposobu wypełnienia formularza wniosku dla projektów typu Partnerstwa strategiczne;

Webinarium jest adresowane do:

  • pracowników uczelni zamierzających realizować projekty edukacyjne w sektorze szkolnictwa wyższego z instytucjami z innych krajów,
  • przedstawicieli uczelni z działów współpracy z zagranicą lub działów ds. projektów międzynarodowych,
  • przedstawicieli firm i innych instytucji prywatnych i publicznych zainteresowanych udziałem w międzynarodowych projektach edukacyjnych typu Partnerstwa strategiczne w sektorze szkolnictwa wyższego w ramach programu Erasmus+.

Spotkanie/webinarium odbędzie się w 24 lutego 2016 r. w godzinach. 10:00-13:30. Spotkanie odbywa się jedynie w formule on-line.

Dostęp do pokoju spotkania uzyskuje się czteroetapowo:

  1. Po kliknięciu na poniższy link: https://frsewebinarium.clickwebinar.com/partnerstwa-strategiczne-dla-szkolnictwa-wyzszego-konkurs-2016 następuje przekierowanie na stronę, na której należy kliknąć ikonę „Rejestracja”.
  1. Na stronie rejestracji wpisują Państwo wymagane informacje w pola formularza, a następnie klikają ikonę „Rejestruj”.
  1. Z podziękowaniem za rejestrację otrzymają Państwo wiadomość na wpisany adres e-mail w treści której będzie widoczna zielona ikona „Dołącz”. Ważne: Prosimy zachować ten e-maila.
  1. W godzinę otwarcia pokoju spotkania (10:00) należy kliknąć na ikonę i w ten sposób wchodzą Państwo do pokoju, w którym odbywa się spotkanie.

Zachęcamy, aby dołączali Państwo do webinarium na ok. 15 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia spotkania, aby sprawdzić, czy nie ma przeszkód w nawiązaniu połączenia.

Kontakt:

Erasmus+ Szkolnictwo Wyższe
tel. 22 46 31 052,
e-mail: he2@erasmusplus.org.pl

 

Program spotkania

Pobierz

Kategorie