09Mar2017

Webinarium informacyjne – Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 2

Rodzaj spotkania: webinarium
Termin spotkania: 9 marca 2017 r.
Erasmus+ Kształcenie i szkolenie zawodowe

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli instytucji pragnących złożyć wnioski na projekty Partnerstw strategicznych w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego do udziału w spotkaniu informacyjnym (webinarium) na temat technicznych aspektów wniosku o dofinansowanie ramach Akcji 2. „Partnerstwa strategiczne w Kształceniu i szkoleniu zawodowym” w programie Erasmus+.

Webinarium odbędzie się 9 marca 2017 r. w godzinach. 10.00-12.00. Spotkanie odbywa się jedynie w formie on-line. Aby wziąć w nim udział konieczne jest uzyskanie dostępu do „pokoju”, w którym się ono odbywa.

Dostęp do pokoju spotkania uzyskuje się czteroetapowo:

  1. Po kliknięciu na poniższy link: https://frsewebinarium.clickmeeting.pl/szkolenie-dla-wnioskodawcow-akcji-2-w-sektorze-vet-prezentacja-formularza-wniosku/register następuje przekierowanie na stronę, na której należy kliknąć ikonę „Rejestracja”.
  1. Na stronie rejestracji wpisują Państwo wymagane informacje w pola formularza, a następnie klikają ikonę „Rejestruj”.
  1. Z podziękowaniem za rejestrację otrzymają Państwo wiadomość na wpisany adres e-mail w treści której będzie widoczna zielona ikona „Dołącz”.
    Ważne: Prosimy zachować ten e-mail.
  1. W godzinę otwarcia pokoju spotkania (10:00) należy kliknąć na ikonę i w ten sposób wchodzą Państwo do pokoju, w którym odbywa się spotkanie.

Kontakt:

Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe
Agnieszka Włodarczyk
e-mail: awlodarczyk@frse.org.pl
tel.: 22 46 31 300

Kategorie