15Sty2016

Wnioskowanie o dofinansowanie w programie Erasmus+ Młodzież – webinarium dla początkujących

Rodzaj spotkania: webinarium
Termin spotkania: 15 stycznia 2016 r.
Erasmus+ Młodzież

Zapraszamy do zgłoszenia się na webinarium dla przedstawicieli grup/organizacji, które planują złożyć wniosek o dofinansowanie projektu w ramach programu Erasmus+ Młodzież w terminie 2 lutego 2016 (R1).

Spotkanie na platformie internetowej z pracownikami Narodowej Agencji odbędzie się w terminie 15 stycznia 2016 r. w godz. 10:00 – 13:00.

Uprzejmie przypominamy, że spotkanie będzie poświęcone wyłącznie wprowadzeniu Państwa w techniczne aspekty składania wniosków do programu Erasmus+ Młodzież (systemy IT związane z rejestracją organizacji i złożeniem wniosku) oraz wprowadzeniu do formularza wniosku o dofinansowanie i wskazaniu podstawowych błędów formalnych.

Aby otrzymać link z zaproszeniem na webinarium konieczne jest wskazanie prawidłowego adresu e-mail, za pomocą którego będziemy kontaktować się z Państwem. Stąd prosimy o dokładne sprawdzenie adresu e-mail, o który jesteście Państwo proszeni w formularzu poniżej. Na ten adres będą przekazywane dalsze informacje.

Zarejestruj się na webinarium

Szczegóły dot. webinarium zostaną przesłane do dnia 13 stycznia 2016 r.

Po dokonaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo maila z potwierdzeniem jego przyjęcia. W razie braku otrzymania potwierdzenia prosimy o kontakt mailowy na adres gkucharyk@frse.org.pl.

Kategorie