14Lut2017

Zasady wnioskowania o dofinansowanie w ramach akcji 2. „Partnerstwa strategiczne” w programie Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe

Rodzaj spotkania: webinarium
Termin spotkania: 14 lutego 2017 r.
Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli instytucji pragnących złożyć wnioski na projekty Partnerstw strategicznych w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego do udziału w spotkaniu informacyjnym (webinarium) na temat zasad wnioskowania o dofinansowanie w ramach akcji 2. „Partnerstwa strategiczne w Kształceniu i szkoleniu zawodowym” w programie Erasmus+.

Program webinarium:

  1. Wstęp. Priorytety sektorowe i horyzontalne.
  2. Charakterystyka akcji.
  3. Aspekty finansowe.
  4. Jakościowe kryteria oceny wniosków.
  5. Wniosek.
  6. Aspekty formalne i kalendarz konkursu.

Rejestracja

Webinarium odbędzie się w dniu 14 lutego 2017 r. w godzinach. 12.00-14.00. Spotkanie odbywa się jedynie w formie on-line. Aby wziąć w nim udział konieczne jest uzyskanie dostępu do „pokoju”, w którym się ono odbywa.

Dostęp do pokoju spotkania uzyskuje się czteroetapowo:

  1. Po kliknięciu na poniższy link: https://frsewebinarium.clickmeeting.com/spotkanie-informacyjne-dla-wnioskodwcow-ka2-vet-konkurs-2017 następuje przekierowanie na stronę, na której należy kliknąć ikonę „Rejestracja”.
  1. Na stronie rejestracji wpisują Państwo wymagane informacje w pola formularza, a następnie klikają ikonę „Rejestruj”.
  1. Z podziękowaniem za rejestrację otrzymają Państwo wiadomość na wpisany adres e-mail w treści której będzie widoczna zielona ikona „Dołącz”. Ważne: Prosimy zachować ten e-maila.
  1. W godzinę otwarcia pokoju spotkania (12:00) należy kliknąć na ikonę i w ten sposób wchodzą Państwo do pokoju, w którym odbywa się spotkanie.

Kontakt:

Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe
Agnieszka Włodarczyk
e-mail: awlodarczyk@frse.org.pl
tel.: 22 46 31 300

Kategorie