Dołącz do Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych i pokaż, że zawód to dobry wybór!

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych (ETUZ) zbliża się wielkimi krokami. Nie ma potrzeby czekać na 14 października! Już dziś mogą Państwo włączyć się w tę inicjatywę Komisji Europejskiej i pokazać Europie, dlaczego kształcenie i szkolenie zawodowe to dobry wybór!

Do udziału zapraszamy wszystkie instytucje i osoby, które prowadzą i promują kształcenie zawodowe w Polsce i w Europie. Udział w Europejskim Tygodniu Umiejętności Zawodowych jest bardzo prosty i nie wymaga wiele pracy, a jednocześnie przynosi dużo korzyści.

Tydzień służy nagłośnieniu całej dobrej pracy, którą już Państwo wykonujecie. Konferencje podsumowujące projekty Erasmus+, uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dni otwarte, wizyty pracodawców czy konkursy zawodowe lub fotograficzne – każde wydarzenie promujące umiejętności zawodowe można zarejestrować tutaj: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/register-your-VocationalSkillsWeek2019 i eksponować je na zawodowej mapie Europy: https://ec.europa.eu/social/vocational-skills-week/your-country_en#country. Zapraszamy do rejestrowania inicjatyw realizowanych między 1 maja a 31 grudnia 2019 r.

Osoby rejestrujące wydarzenia:

Najciekawsze zgłoszenia są prezentowane na kanałach komunikacyjnych Tygodnia i Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. 18 tysiącom osób, które na Facebooku obserwują profil Erasmus Polska, zaprezentujemy w tym tygodniu Zespół Szkół nr 1 z Ostrzeszowa, który mistrzowsko bierze udział w ETUZ. Szkoła z Ostrzeszowa została zaproszona do udziału w głównych obchodach Tygodnia w Helsinkach!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Europejskim Tygodniu Umiejętności Zawodowych 2019! Może już niedługo opublikujemy informację o Państwa wydarzeniu?

 

Zobacz inne Aktualności

Erasmus+

“Skills and jobs mismatch”, 3-6.03.2020, Skopje, Macedon[...]

Starting date of the event: 3/03/2020 Ending date of the event: 6/03/2020 Event venue: Skopje, Macedonia Workin[...]
Erasmus+

Mobilne Centrum Edukacyjne ponownie rusza edukacyjną tra[...]

Zanim Mobilne Centrum Edukacyjne ruszy ponownie w swoją edukacyjną trasę po Polsce trzeba dobrze się do tego przygotować[...]
Kształcenie i szkolenia zawodowe

European Vocational Skills Week 2020

W tym roku po raz piąty spotkamy się na European Vocational Skills Week. Już cieszymy się na główne uroczystości, które [...]