Dołącz do Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych i pokaż, że zawód to dobry wybór!

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych (ETUZ) zbliża się wielkimi krokami. Nie ma potrzeby czekać na 14 października! Już dziś mogą Państwo włączyć się w tę inicjatywę Komisji Europejskiej i pokazać Europie, dlaczego kształcenie i szkolenie zawodowe to dobry wybór!

Do udziału zapraszamy wszystkie instytucje i osoby, które prowadzą i promują kształcenie zawodowe w Polsce i w Europie. Udział w Europejskim Tygodniu Umiejętności Zawodowych jest bardzo prosty i nie wymaga wiele pracy, a jednocześnie przynosi dużo korzyści.

Tydzień służy nagłośnieniu całej dobrej pracy, którą już Państwo wykonujecie. Konferencje podsumowujące projekty Erasmus+, uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dni otwarte, wizyty pracodawców czy konkursy zawodowe lub fotograficzne – każde wydarzenie promujące umiejętności zawodowe można zarejestrować tutaj: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/register-your-VocationalSkillsWeek2019 i eksponować je na zawodowej mapie Europy: https://ec.europa.eu/social/vocational-skills-week/your-country_en#country. Zapraszamy do rejestrowania inicjatyw realizowanych między 1 maja a 31 grudnia 2019 r.

Osoby rejestrujące wydarzenia:

Najciekawsze zgłoszenia są prezentowane na kanałach komunikacyjnych Tygodnia i Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. 18 tysiącom osób, które na Facebooku obserwują profil Erasmus Polska, zaprezentujemy w tym tygodniu Zespół Szkół nr 1 z Ostrzeszowa, który mistrzowsko bierze udział w ETUZ. Szkoła z Ostrzeszowa została zaproszona do udziału w głównych obchodach Tygodnia w Helsinkach!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Europejskim Tygodniu Umiejętności Zawodowych 2019! Może już niedługo opublikujemy informację o Państwa wydarzeniu?

 

Zobacz inne Aktualności

Kształcenie i szkolenia zawodowe

Dołącz do Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych[...]

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych (ETUZ) zbliża się wielkimi krokami. Nie ma potrzeby czekać na 14 października[...]
Akcje Centralne Erasmus+ Sport

Zapraszamy na biegi dziecięce podczas Biegu Erasmusa+

Podczas III Biegu Erasmusa+, który odbędzie się 28 września na stadionie AWF w Warszawie, nie zapominamy także o najmłod[...]
Erasmus+

Spotkanie z ekspertem Programu Młodzież

Serdecznie zapraszamy do Punktu Informacyjnego FRSE. Już w najbliższy czwartek, 12 września  w godzinach 10:00 – 14:0[...]