Podziel się przykładami dobrych praktyk w sektorze młodzieży

Jeśli pracujesz z młodzieżą lub organizujesz działania w obszarze edukacji pozaformalnej, możesz zgłosić swój wkład do dwóch publikacji online przygotowywanych przez Komisję Europejską i Radę Europy.

Pierwsza z nich to zbiór historii o tym, jak praca z młodzieżą i edukacja pozaformalna miała wpływ na czyjeś życie. Druga to zbiór dobrych praktyk i narzędzi w pracy z młodzieżą i edukacji pozaformalnej dostępny dla wszystkich zainteresowanych. Celem obu publikacji jest promocja wartości jakie niesie edukacja pozaformalna, zwiększenie jej rozpoznawalności, uznawalności i widoczności, czyli – w wielkim skrócie – wsparcie pracy z młodzieżą.

Zainteresowane osoby, młodzi ludzie i pracownicy młodzieżowi, mogą zgłosić swój wkład w obie publikacje. W tym celu należy uzupełnić przygotowane przez KE ujednolicone formularze, które należy przesłać najpóźniej do 15 czerwca br.

Szczegółowe informacje, linki do formularzy oraz dalsze informacje znajdują się na stronie internetowej Youth Partnership.

Zobacz inne Aktualności

Erasmus+

“Skills and jobs mismatch”, 3-6.03.2020, Skopje, Macedon[...]

Starting date of the event: 3/03/2020 Ending date of the event: 6/03/2020 Event venue: Skopje, Macedonia Workin[...]
Erasmus+

Mobilne Centrum Edukacyjne ponownie rusza edukacyjną tra[...]

Zanim Mobilne Centrum Edukacyjne ruszy ponownie w swoją edukacyjną trasę po Polsce trzeba dobrze się do tego przygotować[...]
Kształcenie i szkolenia zawodowe

European Vocational Skills Week 2020

W tym roku po raz piąty spotkamy się na European Vocational Skills Week. Już cieszymy się na główne uroczystości, które [...]