Konkurs pocztówkowy Time to Move

Masz od 13 do 30 lat? Stwórz pocztówkę, która w ciekawy sposób przedstawi twoje miasto lub kraj i weź udział w konkursie Eurodesku. Do wygrania 22-dniowy bilet kolejowy InterRail!

Pocztówkę można wykonać dowolną techniką. Może to być zwykłe zdjęcie z podpisem (np. „pozdrowienia z Warszawy”), ale także rysunek, kolaż, projekt graficzny itp. Zasada jest jedna – im bardziej kreatywnie, tym lepiej!

Prace należy przesyłać za pomocą strony Time to Move lub wrzucać na profil Eurodesku na Facebooku do 4 października 2015 r.

Internauci będą mogli „lajkować” najciekawsze prace na stronie konkursu. Następnie Eurodesk wybierze dwie najlepsze spośród 20 pocztówek, które uzyskały największą liczbę „lajków”. Zwycięzcy otrzymają 22-dniowe bilety kolejowe InterRail, dzięki którym będą mieli szansę wybrać się w podróż po Europie.

Konkurs jest organizowany przez Eurodesk w ramach europejskiej kampanii „Time to Move”, która odbędzie się między 21 września a 4 października 2015 r. (w Polsce między 28 września a 4 października). Celem przedsięwzięcia jest rozpowszechnianie wśród młodych ludzi wiedzy o zagranicznych ofertach edukacyjnych oraz o przydatnych źródłach informacji na ten temat. Sponsorem konkursu jest InterRail.

Więcej informacji na stronie timetomove.info.

Zobacz inne Aktualności

Erasmus+

Gala EDUinspiracje – Poznaliśmy najlepsze projekty[...]

Za nami kolejna Gala EDUinspiracji, podczas której nagrodzone zostały najlepsze projekty edukacyjne. W tym roku wydarzen[...]
Erasmus+

Zmarł Domenico Lenarduzzi, pomysłodawca programu Erasmus[...]

Z olbrzymim żalem informujemy, że 2. grudnia 2019 roku zmarł Domenico Lenarduzzi, były dyrektor Komisji Europejskiej, „o[...]
Erasmus+

Gala EDUInspiracje – Już dzisiaj poznamy najlepsze proje[...]

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji od lat wspiera najlepsze projekty edukacyjne. Kto w tym roku zdobędzie tytuł EDUinspir[...]