Oferta dla nauczycieli w ramach programu eTwinning

Kilkadziesiąt kursów oraz szkoleń zawiera oferta przygotowana dla nauczycieli zainteresowanych programem eTwinning. Szkoły, które zrealizowały już projekty edukacyjne w ramach programu, zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu „Nasz projekt eTwinning 2016”.

Aż piętnaście bezpłatnych szkoleń dla nauczycieli planujących zrealizować projekt eTwinning odbędzie w styczniu i lutym br. w siedzibie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Podczas warsztatów przeprowadzona zostanie rejestracja w programie, przedstawione zostaną portale eTwinning oraz przykładowe projekty. Osoby biorące udział w spotkaniu dowiedzą się również, jak wykorzystywać internetowe narzędzia umożliwiające wyszukiwanie partnerów. Terminy warsztatów do sprawdzenia na stronie programu. Nauczycieli, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat eTwinning, zapraszamy również na bezpłatne kursy internetowe, które odbędą się w styczniu, lutym oraz marcu. Szczególnej uwadze polecamy kursy:

Zainteresowanych udziałem w kursach internetowych zachęcamy do odwiedzenia strony programu eTwinning.

Placówkom, które mają już doświadczenie w realizacji projektów eTwinning, polecamy konkurs „Nasz projekt eTwinning 2016”. Jest on skierowany do nauczycieli wszystkich przedmiotów, dyrektorów, bibliotekarzy i innych pracowników pedagogicznych z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych uprawnionych do udziału w programie. Celem konkursu jest wybranie i zaprezentowanie najlepszych projektów eTwinning zrealizowanych w roku szkolnym 2014/2015 lub 2015/2016. Więcej informacji o tej inicjatywie można znaleźć na stronie programu.

Zobacz inne Aktualności

Erasmus+

“Skills and jobs mismatch”, 3-6.03.2020, Skopje, Macedon[...]

Starting date of the event: 3/03/2020 Ending date of the event: 6/03/2020 Event venue: Skopje, Macedonia Workin[...]
Erasmus+

Mobilne Centrum Edukacyjne ponownie rusza edukacyjną tra[...]

Zanim Mobilne Centrum Edukacyjne ruszy ponownie w swoją edukacyjną trasę po Polsce trzeba dobrze się do tego przygotować[...]
Kształcenie i szkolenia zawodowe

European Vocational Skills Week 2020

W tym roku po raz piąty spotkamy się na European Vocational Skills Week. Już cieszymy się na główne uroczystości, które [...]