Ogólnopolska debata pt. „Erasmus+ w oczach studenta. Mobilność edukacyjna – korzyści i wzywania”

Wszystkich fanów Erasmusa+, największego europejskiego programu wspierającego mobilność studentów, serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej debacie Erasmus+ w oczach studenta. Mobilność edukacyjna –korzyści i wzywania.

Podczas spotkania studenci, doktoranci oraz przedstawiciele Narodowej Agencji Programu Erasmus + będą dyskutowali nad znaczeniem mobilności dla indywidualnego rozwoju osoby uczącej się, jej kompetencji, osobowości, otwartości oraz kariery zawodowej. Wydarzenie ma również na celu zebranie opinii studentów z całej Polski na temat programu Erasmus+ oraz możliwości oferowanych przez polskie uczelnie.

Osoby studiujące oraz działacze organizacji studenckich i młodzieżowych będą mieli okazję do rozmów o wpływie programów wymiany akademickiej na jakość kształcenia i ofertę dydaktyczną polskich uczelni, przyjrzą się zagadnieniu uznawalności osiągnięć i punktów ECTS zdobywanych przez studiujących za granicą, a także dowiedzą się, jak wykorzystać kompetencje nabywane podczas zagranicznych wyjazdów edukacyjnych.

Debata odbędzie się 25 listopada 2014 r. w Centrum Zielna w Warszawie. Rejestracja na spotkanie jest otwarta – zapraszamy do zapisywania się za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia.

Konferencja jest organizowana przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji oraz stowarzyszenie Erasmus Student Network. Minister nauki i szkolnictwa wyższego Lena Kolarska-Bobińska objęła wydarzenie patronatem honorowym, patronat medialny nad nim sprawują Radio Kampus oraz portal dla studenta.pl.

Zobacz inne Aktualności

Młodzież

Webinarium dla wnioskodawców – Akredytacje w dzied[...]

Zapraszamy  do obejrzenia nagrania ze spotkania informacyjnego dotyczącego Akredytacji w programie Erasmus+ w sektorze M[...]
Erasmus+

Wyniki dodatkowych konkursów wniosków o dofinansowanie p[...]

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów wniosków dodatkowych naborów, wspierających innowacje w obszarze kszta[...]
Młodzież

Poszukiwany Pracownik w Zespole Młodzież Erasmus+ i Disc[...]

W związku z otwarciem   nowej perspektywy finansowej programu Erasmus+ (na lata 2021-2027)  poszukujemy specjalisty w Ze[...]