Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

Szkoła przyszłości: Warsztaty Doskonalenia Zawodowego

15 stycznia 2022 roku zapraszamy nauczycieli dowolnego przedmiotu na stacjonarne Warsztaty Doskonalenia Zawodowego w Wieliszewie (powiat legionowski).

  • fot. eTwinning

Uczestnicy spotkania poznają, czym jest edukacja włączająca i eBezpieczna szkoła. Dowiedzą się także, jak przygotować uczniów do dorosłości, i będą rozmawiać o relacjach jako fundamencie efektywnej nauki. Szczegóły programu warsztatów: tutaj.

Spotkanie jest bezpłatne i w całości zaplanowane w formule stacjonarnej. Lista ekspertów jest dostępna tutaj.

Organizatorzy zapewniają udział w wykładach, warsztatach, materiały konferencyjne, możliwość konsultacji z ekspertem FRSE ws. realizacji projektów z sektora Erasmus+ oraz poczęstunek podczas szkolenia. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy pokrywają z własnych środków. Limit miejsc na spotkaniu jest ograniczony do 80 uczestników.

Warunki udziału w szkoleniu:

1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning (osoby bez aktywnego konta na platformie eTwinning Live nie zostaną przyjęte na wydarzenie).
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany/zarejestrowana: dołącz. Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila (dokończenie rejestracji).

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel dowolnego przedmiotu, zatrudniony na dowolnym etapie edukacyjnym.

Ważne informacje:

  • Uczestnicy będą potrzebować laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
  • Każdy zakwalifikowany uczestnik szkolenia zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia (szczegóły w zakładce: COVID-19).
  • Zakwalifikowani uczestnicy konferencji, którzy będą obecni na całości wydarzenia, otrzymają certyfikat uczestnictwa – wydawany bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 stycznia 2021 r. o godzinie 23:59. W przypadku dużej liczby aplikacji nabór może zostać zakończony wcześniej.

formularz zgłoszeniowy