Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

V edycja #ErasmusDays 2021 – 69 wydarzeń z Polski

#ErasmusDays to inicjatywa mająca na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+.

  • V edycja ErasmusDays

    fot. KE

  • V edycja ErasmusDays

    fot. KE

Przez 3 dni, między 14 a 16 października 2021 roku, na całym świecie będą organizowane spotkania, wystawy oraz debaty, w trakcie których będzie można posłuchać (lub samemu opowiedzieć) o efektach projektów Erasmus+. Podczas tegorocznej edycji #ErasmusDays zachęcamy Was w szczególności do wykorzystania narzędzi online! Webinaria, wydarzenia na FB, akcje na Instagramie – to tylko niektóre z propozycji.

W trakcie wydarzenia każdy będzie mógł bliżej zapoznać się z praktyczną stroną funkcjonowania Programu Erasmus+ oraz odkryć kolejne obszary aktywności znajdujące się w szerokim spektrum nowej perspektywy finansowej. Na 393 już zarejestrowanych wydarzeń, 69 jest z Polski, a wciąż jest jeszcze czas na rejestrację kolejnych.

#ErasmusDays to doskonała okazja do przekonania się, jak za pomocą środków pochodzących z Programu można kreować szereg inicjatyw kształtujących nowe możliwości rozwojowe i edukacyjne zarówno w społeczności lokalnej, zawodowej, ale także – międzynarodowej.

W zeszłym roku, podczas 4. edycji #ErasmusDays, odbyło się 5024 wydarzeń na terenie 84 krajów, z czego 299 zoragnizowaliście w Polsce! 

Zarejestruj swoje wydarzenie: https://www.erasmusdays.eu
Więcej informacji na stronie wydarzenia.