Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

Webinarium: Projekty podróżnicze dla klas I-III

Nauczycieli szkół podstawowych z klas I-III zapraszamy na bezpłatne webinarium z cyklu ETWINNING W KLASACH I-III.

  • fot. Shutterstock

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję poznać ciekawe pomysły na realizację projektów międzynarodowych z młodszymi uczniami szkoły podstawowej.
 
Webinarium będzie poświęcone projektom podróżniczym. Uczniowie będą przemierzać Europę i poznawać kulturę oraz zwyczaje różnych krajów. Podczas spotkania organizatorzy przedstawią pomysły i aktywności wspólnie wypracowane z partnerami projektów, jak sprawić, aby podróż po Europie była połączona z przygodą.
 

Spotkanie poprowadzi Edyta Karwowska – ambasadorka programu eTwinning w województwie mazowieckim, nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, koordynatorka licznych projektów eTwinning, laureatka Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. Do tego moderatorka grupy Aktywna Tablica z eTwinning i entuzjastka nowych technologii oraz małych kreatywnych działań, które potrafią dać klasie i szkole dużą zmianę i ogrom radości. Współautorka bloga: https://programrazem.blogspot.com.

TERMIN: 08.12.2021 godz. 18:30
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział, wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA.
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę ETWINNING W KLASACH I-III – Projekty podróżniczeotworzyć, klikając w jego tytuł).
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA.
  4. 8.12.2021, czyli w dniu webinarium, trzeba wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube eTwinning Polska.