Wypromuj swój projekt przez platformę selfie+!

Od tego roku wszystkie sektory programu Erasmus+, a także programy PO WER, Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży oraz Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży mogą włączyć się w działania prowadzone na platformie selfie+. Zarejestrowani użytkownicy mogą podzielić się z innymi swoimi projektami poprzez publikację zdjęć z ich realizacji. Najlepsze prace zostaną nagrodzone!

Stworzona w 2015 r. przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji platforma selfie+ okazała się ogromnym sukcesem, który cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród użytkowników. Dzięki niej, setki osób mogą zaprezentować szerszemu gronu odbiorców relacje ze swoich działań projektowych. Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk to największe atuty tego miejsca. Dodatkowo uczestnicy selfie+ wzajemnie się inspirują, co w obszarze edukacji nie pozostaje bez znaczenia.

Konkurs selfie + – dodaj zdjęcie, pochwal się projektem i wygraj nagrody!

Dla użytkowników platformy selfie+ prowadzony jest coroczny konkurs, do którego zgłoszenia zbierane są do 30 września.  Najlepsze, zdaniem komisji konkursowej, projekty opublikowane na platformie zostaną nagrodzone.  Do konkursu należy wybrać jedno zdjęcie, które najlepiej zobrazuje realizowany przez organizację projekt.

Tak jak zwycięzcy zeszłorocznej edycji, autorzy zdjęcia pt. Uczymy się od siebie.  Gimnazjum nr 1 im. Kazimierza Pułaskiego w Rzeszowie realizowało projekt Books, Media and Online Reading Educatio, promujący bookcrossing. Fotografia przedstawia uczniów szkoły, którzy dzięki programowi połączyli swoje pasje. Julka i Mateusz chodzą do jednej szkoły. Ona chętnie czyta, ale nie jest sprawna w posługiwaniu się komputerem. Mateusz mało czyta, za to lubi informatykę. Pracując wspólnie nad stworzeniem punktu bookcrossingu, dziewczynka zachęca Mateusza  do przeczytania swojej ulubionej książki, a chłopiec oferuje pomoc w wyszukaniu informacji w internecie.

Aby wziąć udział w konkursie:

Zdjęcia przyjmowane są do końca września.

 

Uczymy się od siebie. Gimnazjum nr 1 im. Kazimierza Polskiego w Rzeszowie

Zobacz inne Aktualności

Erasmus+

“Skills and jobs mismatch”, 3-6.03.2020, Skopje, Macedon[...]

Starting date of the event: 3/03/2020 Ending date of the event: 6/03/2020 Event venue: Skopje, Macedonia Workin[...]
Erasmus+

Mobilne Centrum Edukacyjne ponownie rusza edukacyjną tra[...]

Zanim Mobilne Centrum Edukacyjne ruszy ponownie w swoją edukacyjną trasę po Polsce trzeba dobrze się do tego przygotować[...]
Kształcenie i szkolenia zawodowe

European Vocational Skills Week 2020

W tym roku po raz piąty spotkamy się na European Vocational Skills Week. Już cieszymy się na główne uroczystości, które [...]