10
paź
2019
Warszawa
#ErasmusDays 2019
A Ty? Co robisz z okazji #ErasmusDays?

W 2018 roku #ErasmusDays dotarł do 116 milionów ludzi!
Co się wydarzy w październiku 2019 roku?

Czym jest #ErasmusDays?

#ErasmusDays jest inicjatywą mająca na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+.

Przez 3 dni, 10-12 października 2019 roku, na terenie całego świata (!) będą organizowane spotkania, wystawy oraz debaty, w trakcie których będzie można posłuchać (lub samemu opowiedzieć) o efektach projektów Erasmus+.

W trakcie wydarzenia każdy będzie mógł bliżej zapoznać się z praktyczną stroną funkcjonowania Programu Erasmus+, odkryć kolejne obszary aktywności znajdujące się w szerokim spektrum jego oddziaływania.

#ErasmusDays to doskonała okazja do przekonania się jak za pomocą środków pochodzących z Programu można kreować szereg inicjatyw kształtujących nowe możliwości rozwojowe i edukacyjne zarówno w społeczności lokalnej, zawodowej, ale także międzynarodowej.

W zeszłym roku, podczas drugiej edycji #ErasmusDays, odbyło się 1435 wydarzeń, w 740 miastach na terenie 39 krajów! Poprzez social media udało dotrzeć się do… 116 milionów osób!

Jak dołączyć do 3. edycji #ErasmusDays?

To bardzo proste!

  1. Zaplanuj dowolne wydarzenie związane z upowszechnianiem rezultatów programu Erasmus+ w dniach 10-12 października 2019 r.. Może to być: spotkanie, debata, wystawa, wycieczka po mieście, wspólne czytanie lub zajęcia kulinarne! #ErasmusDays nie narzuca sztywnych ram.
  2. Jeśli Twój projekt realizowany w ramach programu Erasmus+ właśnie trwa, nie przegap okazji i świętuj razem z nami #ErasmusDays bez względu na to, w której części świata się znajdujesz! Pokaż efekty swojej pracy i zachęć innych!
  3. Zarejestruj swoje wydarzenie na: https://www.erasmusdays.eu/organize-event/
  4. Zadbaj o promocję swojego wydarzenia – pobierz grafiki i wykorzystaj je w swoich social mediach i na stronach www. Pamiętaj, aby używać hashtagu – #ErasmusDays i #ErasmusDaysPoland
  5. W trakcie trwanie eventu nie zapomnij robić zdjęć. Będzie to dla nas super pamiątka!
  6. Po wydarzeniu prześlij nam zdjęcia i kilka zdań o tym, co się działo!

Kontakt

Daria Bielicka

email: dbielicka@frse.org.pl

tel: 22 46 31 577