Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

Awans zawodowy nauczyciela z eTwinning 

Nauczyciel uczy się przez całe życie, podnosi swoje kwalifikacje, zdobywa różnorodne umiejętności i kompetencje. Przekłada się to bezpośrednio na rozwój i awans zawodowy. Jak być aktywnym, kreatywnym i refleksyjnym nauczycielem? Zapisz się do nowo powstałej grupy, która będzie nie tylko wsparciem w procesie zdobywania wyższych stopni awansu, ale przede wszystkim inspiracją do stworzenia imponującego dorobku zawodowego.

  • fot. Shutterstock

Grupa przeznaczona jest dla wszystkich nauczycieli na każdym etapie rozwoju zawodowego ubiegających się o wyższy stopień awansu, a także dla tych, którzy chcą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi pedagogami. Zapraszamy aktywnych stażystów, nauczycieli kontraktowych, mianowanych, a także opiekunów stażu i wszystkich nauczycieli, pedagogów i specjalistów, dla których rozwój jest ważny.

W grupie będziemy analizowali wymagania kwalifikacyjne, egzaminacyjne i aktywnie działali na rzecz ich spełnienia. Wspólnie stworzymy bazę dobrych praktyk w zakresie realizacji powinności nauczyciela odbywającego staż na wyższy stopień awansu.

Zyta Czechowska – moderatorka grupy: „Jako doświadczony nauczyciel i ekspert do spraw awansu zawodowego nauczycieli, ale także wieloletni Ambasador programu eTwinning, pokażę, jak można z pomocą programu eTwinning uzyskać wyższy stopień awansu. Jak wykorzystać zasoby eTwinning Live do zdobywania nowych kompetencji, w tym cyfrowych, jak umiejętnie korzystać z kursów, webinarów i seminariów. Stworzymy bazę dobrych praktyk dotyczących realizowanych projektów i innowacji pedagogicznych”.

Zapraszam do wspólnego rozwoju i zdobywania nowych przestrzeni edukacyjnych.

Dołącz do grupy

Inaugurujące spotkanie grupy: Jak eTwinning może wesprzeć Twój rozwój zawodowy, odbędzie się już 20 kwietnia 2022 r. o godz. 19.00! PIN telefonu dla uczestnika: 788415742#

Formularz zgłoszeniowy