VI edycja Biegu Erasmusa  24 lipca 2022 r.  Łódź, ul. Piotrkowska  

treść strony

Bieg Erasmusa

Miło nam poinformować, że VI edycja Biegu Erasmusa odbędzie się już 24 lipca!  Tym razem spotkamy się i pobiegniemy na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.

Kolejny raz będziemy rywalizować w sztafetach na dystansie 10 km. Drużyny będą składać się z 4 osób.
Kolejność startu członków sztafet jest dowolna, każdy uczestnik musi przebiec co najmniej jedną zmianę (jedno okrążenie o długości 1km). Zmiana zawodników może odbywać się tylko w wyznaczonej strefie zmian, w dowolnym czasie.

Udział w biegu jest BEZPŁATNY

Zgłosić się może każdy, kto uzbiera 4-osobową drużynę! Przewidujemy pakiety startowe, a w nich: koszulka biegowa, worek biegowy, numer startowy, medal.

Stu pierwszych kapitanów, którzy jako pierwsi zgłoszą drużynę oraz pobiegną w sztafecie otrzyma vouchery, zaś na zwycięzców czekają nagrody i puchary.

Przygotowaliśmy także możliwość rywalizacji i zabawy dla młodszych uczestników – w biegach dziecięcych i młodzieżowych, w 6 kategoriach wiekowych, na oficjalnych dystansach olimpijskich (za wyjątkiem halowych 60 m). Najmłodsi uczestnicy będą mogli biec za rękę z rodzicami.

VI Międzynarodowy Bieg Erasmusa jest imprezą towarzyszącą Europejskim Igrzyskom Akademickim 2022, które koordynuje  w Polsce Politechnika Łódzka, Akademicki Związek Sportowy oraz władze Miasta Łodzi.

Wykonawcą technicznym VI Biegu Erasmusa została Politechnika Łódzka 


Informacje o Biegu Erasmusa oraz posty z (nie tylko) biegowego świata można śledzić na fanpage’u fb.com/BiegErasmusa.

 

 

 

 

 

Klasyfikacja medalowa 2021

 

Organizatorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt