Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

Bądź kibicem na SkillsPoland

Kibicuj naszym zawodnikom w dniach 23-25 listopada 2022 r. w AmberExpo w Gdańsku podczas 2. edycji SkillsPoland.

  • fot. WorldSkills Poland

Warto w tych dniach być w Gdańsku i kibicować naszym zawodnikom. Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy wiele atrakcji: debaty eksperckie, spotkania, stoiska szkół branżowych i uczelni technicznych, konkursy z nagrodami, a także specjalnie zorganizowane na tę okazję turnieje gamingoweZapraszamy również na nasze stoisko, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą programu Erasmus+.

Możesz zarejestrować się indywidualnie lub jako grupa zorganizowana – należy wtedy dołączyć listę zawierającą imię i nazwisko każdego członka grupy.

Rejestracja: https://widz.gcb.visitgdansk.com/rejestracja.qbpage.

Mamy też dla Państwa dodatkową niespodziankę. Dla szkół, które zarejestrują najwięcej osób na wydarzenie oraz najliczniej odwiedzą SkillsPoland2022, jest przewidziana nagroda w postaci wizyty Mobilnego Centrum Edukacji: https://www.youtube.com/watch?v=wAFM4vBBw0M.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia w Gdańsku.

Skrócony program wydarzenia znajduje się w załączniku.

Do pobrania