treść strony

Edukacja szkolna, Akcja 1: spotkanie informacyjno-warsztatowe dla nowych wnioskodawców

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności serdecznie zaprasza przedstawicieli szkół, przedszkoli oraz organów prowadzących na szkolenie dotyczące oferty programu Erasmus+, Akcja 1: Mobilność uczniów i kadry edukacji szkolnej, które odbędzie się w Kielcach w dniach 12-13 czerwca 2024 r. Kierowane jest do podmiotów, które nie wnioskowały o środki lub ich nie otrzymały.

  • fot. Shutterstock

Szkolenie potrwa dwa dni i będzie zawierało całodniowy moduł informacyjny poprowadzony przez pracowników zespołu Akcji 1 sektora Edukacja szkolna oraz moduł warsztatowy poświęcony badaniu potrzeb, formułowaniu i mierzeniu celów.

Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko zapoznać się z ofertą Akcji 1 sektora Edukacja szkolna, ale także wykonać praktyczne zadania obejmujące analizę potrzeb, formułowanie celów projektu, ich mierzalność i ewaluację – a więc najistotniejsze elementy do przedstawienia w formularzu wniosku. Uzyskają też niezbędne informacje na temat przygotowania wniosku, realizacji projektów oraz mobilności uczniów.

Warsztaty będą dotyczyły przygotowania koncepcji projektu, a nie wypełniania wniosku krok po kroku. Zostanie on omówiony, jednak sam formularz nie będzie głównym przedmiotem szkolenia.

Termin: 12-13 czerwca 2024 r., godz. 9:00-16:00
Miejsce: Kielce

Program

Dla uczestników z odleglejszych lokalizacji przewidziane są miejsca noclegowe (liczba miejsc ograniczona). Osoby zakwalifikowane do udziału otrzymają potwierdzenie drogą mailową.

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 czerwca 2024 r. W przypadku dużej liczby aplikacji nabór może zostać zakończony wcześniej.

Zarejestruj się

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 

Weronika Przybysz
tel. +48 505 430 318
e-mail: 
wprzybysz@frse.org.pl