treść strony

Międzynarodowa konferencja „Youth Participation Forum – Fostering Youth Participation in Democratic Life”

Serdecznie zapraszamy do zapisów na międzynarodową konferencję „Youth Participation Forum – Fostering Youth Participation in Democratic Life”, która odbędzie się w dniach 31.10-4.11 2022 r. w Tallinnie. Wydarzenie połączone będzie z galą Salto Awards 2022 r. w dniu 3.11.2022 r.

  • fot. Shutterstock

Wydarzenie jest skierowane do pracowników młodzieżowych, trenerów, edukatorów i decydentów, a jego nadrzędnym celem jest wsparcie uczestnictwa młodzieży w życiu demokratycznym oraz zwiększenie możliwości współpracy międzynarodowej z wykorzystaniem oferty programów Erasmus+ i Europejski Korpus Solidarności.

Youth Participation Forum to jedno z flagowych wydarzeń w ramach Europejskiego Roku Młodzieży oraz okazja do podsumowania kolejnego roku wdrażania Europejskiej Strategii na rzecz Młodzieży. To także idealny kontekst, by świętować wspólnie 35. rocznicę istnienia programu Erasmus+.

Jeśli czujesz, że nie powinno Cię tam zabraknąć, zgłoś się już dziś. Czas na zgłoszenia mija 16 września 2022 r.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają wybranym uczestnikom zakwaterowanie i wyżywienie, a Polska Narodowa Agencja – zwrot kosztów podróży.

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się tutaj: https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/youth-participation-forum-fostering-youth-participation-in-democratic-life.10501/.